LIN 43" 43LFHD1850 SMART Full HD - Televize, Video & Audio technika
LIN 43" 43LFHD1850 SMART Full HD
Značka:
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 43LFHD1850 SMART
Televize • Rozlišení displeje: 1920 x 1080 px Full HD • Technologie displeje: LED • Obnovovací frekvence: 60 Hz • Úhlopříčka displeje: 109,2 cm (43") •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Příkon
Stupnice energetické účinnosti: A až G
Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: 42 kWh
Třída energetické účinnosti (SDR): E
Vzhled
Podpora standardu VESA pro montáž: Ano
Barva: Černá
Zvuk
Počet reproduktorů: 2
RMS výkon: 2 x 10 W
Hmotnost a rozměry
Šířka (se základnou): 96,7 cm
Výška (s podstavcem): 616 mm
Hloubka (bez stojánku): 89 mm
Šířka (bez stojánku): 967 mm
Hloubka (se základnou): 22,2 cm
Hmotnost (se stojánkem): 6,2 kg
Výška (bez stojánku): 563 mm
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45): 1
Počet HDMI portů: 2
Výstup sluchátek: Ano
Počet portů USB: 2
USB verze: 2.0
Slot CI: 1
Verze HDMI: 1.4a
Výkon
Funkce teletextu: Ano
Obrazovka
Úhlopříčka displeje: 109,2 cm (43")
Technologie displeje: LED
Tvar obrazovky: Plochý
Typ LED podsvícení: Direct-LED
Nativní poměr stran: 16:9
Rozlišení displeje: 1920 x 1080 px
Typ HD rozlišení: Full HD
Nativní obnovovací frekvence: 60 Hz