Lin 24LHDD06 - Televize, Video & Audio technika
Lin 24LHDD06
Značka:
Dostupnost: skladem
Produktový kód:
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Počítačová síť
Wi-Fi: Ne
Bluetooth: Ne
Připojení na síť Ethernet: Ne
Příkon
Spotřeba energie (v pohotovosti): 0,5 W
Maximální spotřeba energie: 23 W
Třída energetické účinnosti (SDR): F
Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: 23 kWh
Stupnice energetické účinnosti: A až G
Vzhled
Barva: Černá
Zvuk
Počet reproduktorů: 2
Výstupní výkon: 2×3 W (4Ω)
Prostorový zvuk: Ne
Hmotnost a rozměry
Hmotnost (se stojánkem): 3,1 kg
Výška (bez stojánku): 341 mm
Hloubka (bez stojánku): 78,4 mm
Výška: 367 mm
Šířka: 556 mm
Hloubka: 165 mm
Možnosti připojení
PC in (D-Sub): Ne
Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr): 1
Výstup sluchátek: Ano
Kompozitní video vstup: 1
Obrazovka
Typ HD rozlišení: HD
Pozorovací úhel: 178°
LED podsvícení: Ano
Technologie displeje: LCD
Poměr kontrastu: 3000:1
Rozlišení displeje: 1366 x 768 px
Jas: 200 cd/m²
Úhlopříčka displeje: 61 cm (24")