- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Zatím poměrně krátká zkušenost. 2x praní. Ale spokojenost. Velmi tichá, mnoho programů, prádlo dobře vyprané i odstředěné.
Pro: Tiché prani
Česká republika
| Značka: | LG |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | WD60J6WY1W |
Volně stojící pračka s předním plněním • Systém vkládání: Přední plnění • Kapacita bubnu: 6 kg • Účinnost odstřeďování: B • Úroveň hluku (při točení): 74 dB • Hlučnost praní: 55 dB • Maximální otáčky: 1000 ot/min • Třída energetické účinnosti: A+++ • Roční spotřeba energie při praní: 146 kWh • Roční spotřeba vody při praní: 9500 l • Barva: Bílá • Šířka: 600 mm • Hloubka: 450 mm • Výška: 850 mm •
8 999 Kč
včetně DPH 21%315 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Základní údaje
Modelová řada 2017
Barva bílá + černá dvířka se stříbrným lemem
Praní - max. kapacita (kg) 6,5
Variabilní rychlost odstředění (ot./min) 1000/900/800/600/400/0
Nastavitelná teplota (°C) Studená/20/30/40/60/95
Objem bubnu (l) 42
Displej LED – dotykový
Direct Drive motor ANO
6 Motion DD Ano
NFC Tag On (ovládání, stažení programu, statistiky praní a Smart Diagnosis™ přes mobilní aplikaci) Ano
Smart Diagnosis™ Ano
Steam – parní praní - 2 programy Ano
Fuzzy logic Ano
Automatické vážení a vyvážení ANO
LG nulová spotřeba energie v pohotovostním stavu ANO
Prémiový buben ANO
Průměr plnícího otvoru 300 mm
Technické parametry
Energetická třída A+++ (v rozsahu A+++ až D)
Spotřeba energie (cyklus) 120 kWh (0,7 kWh)
Spotřeba vody (cyklus) 9500 litrů (43,2 litrů)
Cyklus Bavlna+ 40°C (1 náplň) 222 minut
Hladina hluku praní (dBa) 55
Hladina hluku odstředění (dBa) 74
Účinnost odstředění B
Programy
Počet programů 14
Bavlna ANO
Bavlna+ Ano
Smíšené prádlo ANO
Syntetika ANO
Steam – parní praní Ano
- Pro alergiky Ano
- Parní dětská péče Ano
Skvrny Ano
Jemná péče Ano
Sportovní oblečení ANO
Barevné prádlo Ano
Tiché praní Ano
Rychlý 30 ANO
Pokrývky ANO
Načíst program (defaultně Máchání+Odstředění) Ano
Programy ke stažení prostřednictvím NFC (SMART PHONE)
Další programy ke stažení přes NFC Aplikace LG Smart ThinQ
Přídavné možnosti
Počet přídavných možností 16
Předpírka Ano
Normální máchání ANO
NFC Ano
Normální ANO
Přidat prádlo ANO
Máchání s odstředěním Ano
Úspora času (Zkrácený program) Ano
Bez pomačkání (Snadné žehlení) Ano
Intenzivní Ano
Čištění bubnu Ano
Jen odstředění ANO
Bez odstředění Ano
Dětský zámek Ano
Zvuková signalizace on/off ANO
Odložený start Ano (3-19 hodin)
Rozměry (mm)
Šířka (mm) 600
Hloubka (mm) 450
Výška (mm) 850
Hmotnost (kg)
Čistá / S obalem 60 / 64 kg
| Vzhled | |
|---|---|
| Model | Volně stojící |
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Barva | Bílá |
| Technologie přímého pohonu | |
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LED |
| Typ ovládání | Otočné, Dotyk |
| Uchycení dveří | Levý |
| Objem bubnu | 42 l |
| Výkon | |
| Kapacita bubnu | 6 kg |
| Maximální otáčky | 1000 ot/min |
| Účinnost odstřeďování | B |
| Počet programů | 14 |
| Úroveň hluku (při točení) | 74 dB |
| Hlučnost praní | 55 dB |
| Odložený start | 19 h |
| Maximální doba cyklu | 222 min |
| Funkce Rinse Plus | |
| Nastavitelný počet otáček odstředění | |
| Minimální otáčky | 400 ot/min |
| Automatické vyvážení | |
| NFC | |
| Programy praní | |
|---|---|
| Program praní - bavlna | |
| Program praní - smíšené | |
| Program praní - předpírka | |
| Program rychlého praní | |
| Program praní - sportovní | |
| Program praní párou | |
| Program praní - syntetické | |
| Ergonomie | |
| Dětský zámek | |
| Samočisticí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A+++ |
| Roční spotřeba energie při praní | 146 kWh |
| Roční spotřeba vody při praní | 9500 l |
| Spotřeba energie | 0,66 kWh |
| Spotřeba vody na cyklus | 43,2 l |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hmotnost | 60 kg |
| Průměr dveří | 35 cm |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 64 kg |
Zatím poměrně krátká zkušenost. 2x praní. Ale spokojenost. Velmi tichá, mnoho programů, prádlo dobře vyprané i odstředěné.
Pro: Tiché prani
Velmi tichy chod. Skvely je velky buben na prani dek a polstaru.Vyhodu vidim i v parnim prani.Po tydnu zatim vice kvalitu ohodnotit nemohu, uvidime casem.
Zatim mám pár dní, prala jsem 2 pračky. Je tichá
Pro: S výrobky LG jsem spokojen a pračku teprve zkouším....
Pro: velice ticha
pračka kvalitně a tiše pere
Pro: stojí na místě
tichá
česky popsané programy
funkce přes nfc
Krátká doba používání,učíme se.
Pro: Parni prani je skvele.Celkove velmi tichy chod.Pracku mame pouze tyden, tak zatim vice kvalitu nemohu ohodnotit.
Nic
Tichá,bez větších výkyvů, dobrá elektronika a úspora el.energie
Pro: Velmi tichá pračka, pere kvalitně, snadné ovládání v češtině, má parní systém, program pro alergiky a dětskou parní péči, jsem spokojená a nadšená s touto LG pračkou, doporučuji všem.
Pro: výhodná cena, pere tiše, při ždímání trošičku hlučnější, ale jinak vše v pořádku
Vyhovovalo mi ovládání pračky, dosud nemohu zcela objektivně hodnotit, používám ji druhý týden.
Produkt jsem si vybrala jelikož mám s ním již 10 letou zkušenost. Za celou dobu jsme neměla žádný problém.
Pro: Pračka je tichá
Ukazuje dobu praní
Zatím velká spokojenost
zatím máme krátce a zatím jsem spokojena. Pračka je tichá a pere dobře.
Pro: Tichý chod, skvěle pere.
Prohlížíte si: LG WD60J6WY1W
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.