LG UltraGear 45GX90SA-B - Počítače a Notebooky
CASHBACK
LG UltraGear 45GX90SA-B
LG UltraGear 45GX90SA-B
Značka: Misura
Dostupnost: skladem
Produktový kód: 45GX90SA-B.AEU
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Herní OLED monitor Smart s frekvencí 240 Hz, který je napřed — a zakřivený v 800R
Obrovský 45" WQHD OLED displej se strmým zakřivením 800R a špičkovým jasem až 1 300 nitů (APL 1,5 %) vás zcela vtáhne do akce, zatímco obnovovací frekvence 240 Hz a odezva 0,03 ms zajistí extrémně rychlé a plynulé hraní. Díky webOS od LG můžete navíc streamovat své oblíbené pořady i hrát cloudové hry – vše z jednoho epického displeje.
Až 240 Hz a 0,03 ms – Neuvěřitelná rychlost OLED hraní
Hrajte v rychlosti OLED s ultra rychlými 240 Hz a téměř okamžitou odezvou 0,03 ms (GtG). Vyšší rychlost vám umožní rychle reagovat na soupeře a vychutnat si plynulejší scény s menším zpožděním nebo duchy obrazu.
Vaše oblíbené streamovací služby plus cloudové hraní
Ultimátní synchronizace snímků: FreeSync™ Premium & G-SYNC® kompatibilní
Jasný obraz. Hluboká černá. Ohromující detaily: OLED hraní vítězí
Zakřivení 800R: Obklopte se akcí
Nízké odlesky, větší soustředění: Hrajte bez rušivých vlivů
Hraní na webOS: AI nástroje přizpůsobují váš herní zážitek
Odemkněte svůj potenciál s pokročilými herními funkcemi
Dynamic Action Sync – snižuje vstupní zpoždění pro okamžitou odezvu
Black Stabilizer – zesvětluje tmavé scény, abyste viděli skryté objekty
FPS Counter – zobrazuje aktuální snímkovou frekvenci v reálném čase
Crosshair – zvyšuje přesnost pro smrtelně přesné zaměření
Další vlastnosti:
Ochrana OLED: 2letá omezená záruka a nástroje péče o panel
Seriózní konektivita pro seriózní hráče
Pro hraní na konzolích nové generace nebo PC hraní nabízí UltraGear všestranné možnosti připojení – HDMI 2.1, DisplayPort 1.4 a USB Type-C (s napájením 65 W) – umožňující vysoké rozlišení a rychlou, plynulou hru.3
Přizpůsobte si zobrazení pomocí aplikace Switch
Vylepšete svou herní stanici – nastavitelné podle hráčských preferencí
Zažijte skutečně velký obraz s téměř bezrámečkovým 45" OLED displejem. Elegantní, tenký design UltraGear nabízí nastavitelnou výšku, náklon i otočení pro ideální úhel pohledu, zatímco RGB šestiúhelníkové podsvícení vytváří správnou atmosféru pro vaši herní sestavu.
Specifikace:
Product name 45GX90SA-B
Year 2025
Size [Inch] 44.5
Size [cm] 113
Resolution 3440 x 1440
Panel Type OLED
Aspect Ratio 21:9
Pixel Pitch [mm] 0.303 x 0.303mm
Brightness (Min.) [cd/m2] 250cd/m2
Brightness (Typ.) [cd/m2] 275cd/m2
Color Gamut (Min.) DCI-P3 94% (CIE1976)
Color Gamut (Typ.) DCI-P3 98.5% (CIE1976)
Color Depth (Number of Colors) 1.07B
Contrast Ratio (Min.) 1200000:1
Contrast Ratio (Typ.) 1500000:1
Response Time 0.03ms (GtG)
Refresh Rate (Max.) [Hz] 240
Viewing Angle (CR?10) 178o(R/L), 178o(U/D)
Curvature 800R
HDR 10 YES
VESA DisplayHDR™ DisplayHDR™400 TRUE BLACK
HDR Effect YES
Color Calibrated in Factory YES
Auto Brightness YES
Reader Mode (Eye Care Mode) YES
NVIDIA G-Sync™ G-SYNC Compatible
AMD FreeSync™ FreeSync Premium
VRR YES
VESA Adaptive Sync YES
Black Stabilizer YES
Dynamic Action Sync YES
Crosshair YES
FPS Counter YES
User Defined Key YES
RGB LED Lighting Hexagon Lighting
PBP 2PBP
PIP YES
Smart Energy Saving YES
Equalizer YES
Bluetooth Speaker YES
Bluetooth YES
LAN YES
Wi-Fi YES
Home Hub YES
Web Browser YES
USB Media Player YES
Voice Recognition YES (Need to buy Magic Remote separately)
ThinQ App YES
Wireless Screen Share YES
AirPlay YES
Remote Desktop YES
LG Switch YES
DisplayPort YES(1ea)
DP Version 1.4 (DSC)
DP (HDCP Version) 2.3
HDMI YES(2ea)
HDMI Version Supports FRL as compliant with HDMI 2.1
HDMI (HDCP Version) 2.3
USB-C YES(1ea)
USB-C (HDCP Version) 2.3
USB-C (Data Transsmission) YES
USB-C (Power Delivery) 65W
USB Upstream Port YES(via USB-C)
USB Downstream Port YES(2ea/ver2.0)
LAN (RJ-45) YES
Headphone out 3-pole (Sound Only)
Speaker 7W x 2
Bluetooth Connectivity YES
Type External Power(Adapter)
AC Input 100~240V (50/60Hz)
Power Consumption (On-Mode) 92W
Power Consumption (On-Mode) (ErP) 42W
Power Consumption (Sleep Mode) Less than 0.5W
Power Consumption (DC Off) Less than 0.5W
Power Consumption (On-Mode) (KR) 41W
Display Position Adjustments Tilt/Height/Swivel
Wall Mountable [mm] 100 x 100 mm
Dimension with Stand (W x H x D) [mm] 992.7 x 661.7 x 338.6mm(UP) / 992.7 x 541.7 x 338.6mm(Down)
Dimension without Stand (W x H x D) [mm] 992.7 x 457 x 218mm
Dimension in Shiping (W x H x D) [mm] 1143 x 301 x 550mm