LG UltraGear 27" 27GS95QE Gaming OLED -
CASHBACK
LG UltraGear 27
Značka: LG
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 27GS95QE-B.AEU
Herní monitor • Úhlopříčka displeje: 67,3 cm (26.5") • Rozlišení displeje: 2560 x 1440 px • Typ HD rozlišení: Quad HD • Odezva: 0,03 ms •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Displej a zobrazení
Úhlopříčka (palce): 26.5
Rozlišení (bodů): 2560 × 1440
Typ panelu: OLED
Povrch displeje: matný
Poměr stran: 16 : 9
Kontrast: 1200000:1
Jas (cd/m2): 250
Doba odezvy (ms): 0,03
Pozorovací úhly (H/V (°)): 178/178
Zobrazovací frekvence (Hz): 240
Multimédia
Vestavěné reproduktory: ne
Vstupy a výstupy
HDMI (počet): 2
DisplayPort (počet): 1
USB 3.0 (počet): 2
RJ-45 (počet): 0
Sluchátkový výstup (počet): 1
Napájení
Spotřeba (W): 38
Pohotovostní spotřeba (W): 0,5
Energetická třída: F
Fyzické vlastnosti
Barva: černá
Hmotnost (kg): 7.35
Rozměry: 604,4 × 350,6 × 258 mm