Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | LG |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 75SK8100PLA |
Televize LED s rozlišením UHD (3840 x 2160 px); Úhlopříčka 75"/190 cm; Smart TV s OS WebOS Smart TV
50 409 Kč
včetně DPH 21%1764 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 190,5 cm (75") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LED |
| Typ LED podsvícení | Edge-LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Nastavení formátu obrazovky | 4:3,16:9,Auto |
| Zobrazovací formát | 1080p,2160p |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160 |
| Technologie pohybové interpolace | TruMotion 50 Hz |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 50 Hz |
| Hloubka barev | 10 bit |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 189 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát analogového signálu | PAL,SECAM |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Automatické vyhledávání kanálů | |
| Podporovaná TV pásma | S Band,UHF,VHF |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Web OS |
| Verze operačního systému | 4,0 |
| Časový posun | |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2,1 |
| Video aplikace | Amazon Prime Video,NetFlix |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 40 W |
| Zabudovaný subwoofer | |
| RMS výkon subwooferu | 20 W |
| Audio dekodéry | DTS |
| Technologie dekódování audia | Dolby Atmos |
| Ekvalizér | |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Miracast | |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Barva | Šedá |
| Bezpečnostní spínač | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 600 x 400 mm |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Média pro přehrávání | HEVC |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,AC3,DTS,EAC3,HE-AAC,MP2,MP3,PCM,WMA,apt-X |
| Lokální stmívání | |
| Redukce šumu | |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Nahrávání na USB | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 3 |
| Audio výstup (L, R) | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet RF portů | 2 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) | |
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| Programovatelný interval | 8 dny |
| On Screen Display (OSD) | |
| Počet OSD jazyků | 36 |
| Časovač vypnutí | |
| Časovač zapnutí/vypnutí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A+ |
| Roční spotřeba energie | 216 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 156 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1681 mm |
| Hloubka | 65,2 mm |
| Výška | 973 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1681 mm |
| Hmotnost | 38,8 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 350,3 mm |
| Výška (s podstavcem) | 1044 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 41,4 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dálkový ovladač | |
| Typ dálkového ovladače | MR18 |
| Stručný návod k instalaci | |
| Návod na použití | |
| Šířka balení | 1839 mm |
| Hloubka balení | 231 mm |
| Výška balení | 1166 mm |
| Hmotnost včetně balení | 52 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Další charakteristiky | |
| Auto Depth Enhancer | |
| 3D kompatibilita | |
| Baterie | |
| Typ baterie | AA |
| Vestavěné reproduktory | |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 0 - 85% |
| Funkce My Channel | |
| Podpora inteligentního ovladače | |