- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: snadná instalace, vše funguje, jak má
Česká republika
| Značka: | LG |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SL4Y |
soundbar s velmi kvalitním zvukem ; hudební výkon 300W; Systém reproduktorů 2.1
4 443 Kč
včetně DPH 21%156 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Vysoce výkonný a zároveň i elegantní – to je tento 2.1k sound bar LG SL4Y navržený tak, aby harmonicky ladil s vaším televizorem.
Přizpůsobte si ovládání zvuku
Hudba, filmy, a dokonce i mluvené slovo mají různé zvukové profily. Sound bar LG SL4Y s funkcí Adaptive Sound Control dokáže tyto profily rozklíčovat a podle toho co se přehrává pak automaticky upraví režim zvuku tak, aby vytvořil ideální zvukový zážitek.
Technologie bluetooth
Samozřejmostí dnešních zařízení je vybavení technologií Bluetooth a ani u tohoto sound baru tomu není jinak. Díky technologii Bluetooth snadno k soundbaru připojíte svůj televizor, a to bez nevzhledných drátů a kabelů nebo s ním spárujete snadno řadu dalších zařízení a užijete si jeho prostřednictvím zvuk ve vynikající kvalitě.
| Zvuk | |
|---|---|
| Zvukové výstupní kanály | 2.1 kanály/kanálů |
| RMS výkon | 300 W |
| Audio dekodéry | DTS Digital Surround,Dolby Digital |
| Reproduktor typu soundbar | |
| Výkon Soundbar reproduktoru | 50 W |
| Impedance | 4 ohm |
| Odstup signálu od šumu | 82 dB |
| Subwoofer | |
| Subwoofer součástí | |
| Připojení subwooferu | Bezdrátový |
| RMS výkon subwooferu | 200 W |
| Impedance subwooferu | 3 ohm |
| Citlivost subwooferu | 85 dB |
| Bass reflex | |
| Vlastnosti | |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Barva | Černá |
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LCD |
| Podporované formáty zvukových souborů | LPCM,MP3,WMA |
| Montovatelné na zeď | |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.0 |
| USB port | |
| Vstup AUX | |
| Příkon | |
|---|---|
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Spotřeba reproduktoru | 23 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 890 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Výška | 57 mm |
| Hmotnost soundbaru | 2,25 kg |
| Šířka subwooferu | 17,1 cm |
| Hloubka subwooferu | 26,1 cm |
| Výška subwooferu | 39 cm |
| Hmotnost subwooferu | 5,3 kg |
| Obsah balení | |
| Včetně montážních držáků | |
| Dálkový ovladač | |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 984 mm |
| Hloubka balení | 547 mm |
| Výška balení | 217 mm |
| Hmotnost včetně balení | 9,53 kg |
| Další charakteristiky | |
| Návod na použití | |
| Záruční list | |
| Baterie | |
| Kompatibilní s dokovacími stanicemi Apple | Nepodporovaný |
| Typ dokovacího konektoru | Nepodporovaný |
Pro: snadná instalace, vše funguje, jak má
Pro: dobrý zvuk
Pro: V bytových podmínkách vynikající zvuk - hlavně hudba.
Čistý design, pěkný zvuk, spokojenost s výrobkem. V balení neni optický kabel.
Skvělý zvuk.
Pro: jednoduchá montáž
Přesně to co jsem čekal
Prohlížíte si: LG SL4Y
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.