- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
spokojenost sparovani s tv LG
Česká republika
| Značka: | LG |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SK6F |
LG Soundbar s 2.1 zvukem a bezdrátovým subwooferem; Bluetooth; integrovaná služba Google Asistent
6 755 Kč
včetně DPH 21%236 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Zvuk | |
|---|---|
| Zvukové výstupní kanály | 1.0 kanály/kanálů |
| RMS výkon | 360 W |
| Audio dekodéry | DTS Digital Surround |
| Reproduktor typu soundbar | |
| Výkon Soundbar reproduktoru | 360 W |
| Impedance | 3 ohm |
| Počet středových ovladačů | 2 |
| Počet ovladačů hlavních reproduktorů | 1 |
| Subwoofer | |
| Subwoofer součástí | |
| RMS výkon subwooferu | 200 W |
| Vlastnosti | |
| Barva | Černá |
| FM rádio | |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| USB port | |
| Optický vstup digitálního audia | 1 |
| Příkon | |
|---|---|
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 5,7 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1061 mm |
| Hloubka | 57,5 mm |
| Výška | 87 mm |
| Další charakteristiky | |
| Pásmo FM | 87.5 - 108 MHz |
| Stručný návod | |
| Návod na použití | |
| Záruční list | |
| AC adaptér | |
spokojenost sparovani s tv LG
Podpora Google Cast mě příjemně překvapila - soundbar je uspaný, ale pořád je mžoné na něj castovat hudbu - v tu chvíli se sám probudí. Po ukončení přehrávání se sám vypne. S TV to funguje stejně - zapne/vypne se s ní současně.
Pro: slušný zvuk včetně basů
možnost zapnout prostorý zvuk DTS Virtual:X
podpora google cast
-produkt jsem vybíral podle velikosti, energetické náročnosti, hlučnosti, schopnosti automaticky odmrazovat oblast chladící i mrazící části, ceny, ceny za dopravu a za odvoz starého spotřebiče a na základě hodnocení předešlých zákazníků - nejlépe vyšel tento obchod,-instalace byla velmi jednoduchá,-nastavení chladící a mrazící teploty je velmi jednoduché-po několika dnech provozu jsem byl příjemně překvapen, jak přístroj funguje, nezjistil jsem žádný podstatný nedostatek, nepodařilo se mi dosud chladničku připojit k Wi-Fi, což není tak důležité, protože lze většinu hodnot nastavit na dotykovém displayi-překvapila mě i velmi malá hlučnost-chladničku doporučuji
Pro: Super na filmy
Pokud plánujete připojení TV přes HDMI kabel tak není součástí dodávky ale s LG televizí funguje bezvadně přes bluetooth
Prohlížíte si: LG SK6F, 2.1, Soundbar s bezdrátovým subwooferem
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.