- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | LG |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | RP4G.DEUSLLK |
Přenosný reproduktor • Zvukové výstupní kanály: 1.0 kanály/kanálů • Průměr subwooferu (imperiální): 13,3 cm (5.25") • RMS výkon: 120 W • Technologie propojení: Bezdrátový • Typ produktu: Přenosný mono reproduktor • Design výrobků: Válec • Doporučené použití: Tablet / chytrý telefon • Podporované formáty zvukových souborů: AAC,MP3,SBC,WMA • Podporované mobilní operační systémy: Android • iOS •
6 236 Kč
včetně DPH 21%218 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
hudební výkon 120 W, Audio formát: SBC, AAC, Výdrž na baterie až 10 hodin / doba nabíjení 5 hodin, Ochrana IPX5, BT 4.0, Pro vnitřní i venkovní užití, Barevné osvětlení, USB, Aux In L/R
| Reproduktory | |
|---|---|
| Zvukové výstupní kanály | 1.0 kanály/kanálů |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Výškový reproduktor | |
| Hlavní reproduktor | |
| Průměr subwooferu (imperiální) | 13,3 cm (5.25") |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 120 W |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.0 |
| Konektor 3,5 mm | |
| USB konektivita | |
| Vstup AUX | |
| Vzhled | |
| Typ produktu | Přenosný mono reproduktor |
| Design výrobků | Válec |
| Barva | Zelená |
| Ovládání hlasitosti | Dotyk |
| Bezpečnostní spínač | |
| Osvětlovací LED | |
| Barva podsvětlení | Více |
| Držadlo | |
| LED indikátory | |
| Výkon | |
| Doporučené použití | Tablet / chytrý telefon |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,MP3,SBC,WMA |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Zabudovaný mikrofon | |
| FM rádio | |
| Ekvalizér | |
| Podporované mobilní operační systémy | Android, iOS |
| Příkon | |
|---|---|
| Typ zdroje | Baterie |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Typ baterie | Lithium |
| Kapacita baterie | 3900 mAh |
| Kapacita baterie | 28,86 Wh |
| Napětí baterie | 7,4 V |
| Výdrž baterie (max.) | 10 h |
| Doba nabíjení baterie | 5 h |
| Spotřeba elektrické energie | 30 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 247,5 mm |
| Hloubka | 247,5 mm |
| Výška | 514 mm |
| Hmotnost | 5,8 kg |
| Šířka balení | 325 mm |
| Hloubka balení | 325 mm |
| Výška balení | 613 mm |
| Hmotnost včetně balení | 10,2 kg |