- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Hraje dobře
Česká republika
| Značka: | LG |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | OK55 |
Mikrosystém s CD/USB/2x mikrofonní vstup/MP3/WMA; FM rádio; paměť 10 stanic
5 555 Kč
včetně DPH 21%194 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Design - Grab & Move (Rukojeť / Kolečka)
| Vzhled | |
|---|---|
| Model | Home audio tower system |
| Barva | Černá |
| Přehrávač optických disků | |
| Kazetový přehrávač | |
| Počet pozic | 1 věž/věží |
| Typ vkládání disku | Podavač |
| Motorizovaný podavač disků | |
| Osvětlení | |
| Bezpečnostní spínač | |
| Multimédia | |
| Typ reproduktoru | 1-way |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 700 W |
| Vestavěné reproduktory | |
| Průměr středobasového reproduktoru | 20,3 cm |
| Průměr výškového reproduktoru | 5,08 cm |
| Zesilovač | |
| Karaoke | |
| Technologie posílení basů | |
| Rádio | |
| Podporovaná pásma | FM |
| Pásmo FM | 87.5 - 108 MHz |
| Přednastavené stanice | |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| Audio vstup (L, R) | 1 |
| Vstup AUX | |
| Port pro FM anténu | |
| Výkon | |
| Hi-Fi | |
| MP3 přehrávač | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Podporovaná média | CD,CD-R,CD-RW,DVD |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3,WMA |
| Přímé přehrávání USB | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Ekvalizér | |
| Upravitelnost ekvalizéru | |
| Režimy ekvalizéru | Basový, Klasický, Jazz, Normální, Pop, Rock |
| Funkce alarmu | |
| Hodiny | |
| Časovač vypnutí | |
| Úprava basů | |
| Ovládání hlasitosti | Otočné |
| Dálkové ovládání | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | AC |
| Spotřeba elektrické energie | 57 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní napětí | 110 V |
| Vstupní frekvence | 50 - 60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 327,7 mm |
| Hloubka | 317,5 mm |
| Výška | 741,7 mm |
| Hmotnost | 14,5 kg |
| Šířka balení | 878,4 mm |
| Hloubka balení | 408,9 mm |
| Výška balení | 381 mm |
| Hmotnost včetně balení | 17,1 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Obsah balení | |
| Množství | 1 |
| Dálkový ovladač | |
| Návod na použití | |
| Baterie | |
| FM anténa | |
| Další charakteristiky | |
| Zbarvení | Monotónní |
| Počet mikrofonních vstupů | 2 |
Pro: Hraje dobře
Pro: za malo penez hodne muziky
parádní věc pro ozvučení (tanečnice apod.) menších prostor.
Pro: Produkt bych doporučil, srovnatelný výkon s dražší konkurencí, výkon repro, cena, design, přehledné ovládání.
Pro domácí použití je naprosto vynikající a dostačující svým výkonem.
Pro: Jsem naprosto s tímto výrobkem spokojen.
Prohlížíte si: LG OK55
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.