LG MT IPS LCD LED 27" 27G411A-B - IPS panel, 1920 x 1080, 144Hz, 5ms, G-sync, HDMI, DP - Televize, Video & Audio technika
TOP
NABíDKA
LG MT IPS LCD LED 27
LG MT IPS LCD LED 27" 27G411A-B - IPS panel, 1920 x 1080, 144Hz, 5ms, G-sync, HDMI, DP
Značka:
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 27G411A-B.AEU
27-inch FHD (1920 x 1080) IPS display; 120Hz (O/C 144 Hz) refresh rate / 1 ms MBR; NVIDIA® G-SYNC® Compatible / AMD FreeSync™ Premium ProTyp obrazovky: IPSÚhlopříčka [palce]: 27Rozlišení: 1920 x 1080Rozteč bodu [mm]: 0.3114 x 0.3114Obnovovací frekvence [Hz]: 144Poměr stran: 16:9Jas [cd/m2]: 250Kontrast: 1500:1Odezva [ms]: 5Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178Počet barev: 16.7 MKonektory:
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%