- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Velky a přehledný displej
Česká republika
| Značka: | LG |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | LMX540EMW.AITCBL |
Chytrý telefon Dual SIM 4G • Úhlopříčka displeje: 16,5 cm (6.5") • Rozlišení displeje: 1560 x 720 px • Typ displeje: IPS • Takt procesoru: 2 GHz • Typ procesoru: MediaTek • Model procesoru: MT6762 • Kapacita paměti RAM: 3 GB • Vnitřní kapacita pro ukládání: 32 GB • Rozlišení zadní kamery: 13 MP • Typ zadní kamery: Trojitý fotoaparát • Schopnosti SIM karty: Dual SIM • Poskytovaný operační systém: Android 9.0 • Kapacita baterie: 4000 mAh • Barva: Modrá • Hmotnost: 173 g •
7 971 Kč
včetně DPH 21%279 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,5 cm (6.5") |
| Rozlišení displeje | 1560 x 720 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | IPS |
| Poměr stran | 19.5:9 |
| Dotyková technologie | Vícedotekové |
| Podpora HDR | |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Hustota pixelů | 264 ppi |
| Zaoblené rohy displeje | |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Typ procesoru | MediaTek |
| Model procesoru | MT6762 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| 64bitový | |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 3 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 32 GB |
| Uživatelská paměť | 17 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 2000 GB |
| Typ slotu pro paměťovou kartu | Dedikovaný slot |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 13 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 5 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Číslo clony čtvrtého zadního fotoaparátu | 2,4 |
| Zorné pole zadní kamery | 77° |
| Zorné pole druhé zadní kamery | 117° |
| Zorné pole třetího zadního fotoaparátu | 85° |
| Digitální zoom | 8x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 13 MP |
| Blesk zadní kamery | |
| Blesk přední kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1920x1080@30fps |
| Režimy nahrávání videa | 1080p |
| Automatické ostření | |
| Zoom | |
| Detekce obličeje | |
| Vyvážení bílé | Auto |
| Nahrávání videa | |
| Geotagging | |
| Samospoušť | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Karta SIM vyměnitelná za chodu | |
| Standardy GSM (2G) | GSM |
| Standardy 3G | HSDPA,HSUPA,UMTS |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| Profily Bluetooth | A2DP, AVRCP, GATT, GAVDP, GOEP, HDP, HFP, HID, HOGP, HSP, MAP, OPP, Pánev, PBAP, SAP, SPP |
| 2G pásma (primární SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| 2G pásma (sekundární SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 850,900,1900,2100 MHz |
| NFC | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Rychlé zprávy (IM) | |
| Skupinová komunikace / chat | |
| Systém predikce textu | |
| Systém predikce textu | T9 |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Modrá |
| Název barvy | New Moroccan Blue |
| Výkon | |
| Videohovor | |
| Grafická karta | PowerVR GE8320 |
| Čtečka otisků prstů | |
| Správa osobních informací | Budík, Kalkulačka, Kalendář, Poznámky |
| Hlasitý odposlech | |
| Režim v letadle | |
| Možnost vlastního nastavení | Motivy, Widgety |
| Témata | Pozadí plochy |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | |
| GPS | |
| Multimédia | |
| FM rádio | |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC, AIFF, AMR, FLAC, Střední, MP3, OGG, WAV, WMA, XMF |
| Média pro přehrávání | 3GP,ASF,AVI,FLV,MKV,MP4,OGM,TS,WEBM,WMV |
| Správa hovorů | |
| Čekající hovor | |
| Přesměrování hovorů | |
| Automatické znovuvytočení | |
| Blokování hovorů | |
| Identifikace volajícího | |
| Konferenční hovor | |
| Rychlé vytáčení | |
| Časovač hovorů | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 9.0 |
| Podpora Google aplikací | Gmail,Google Chrome,Google Maps,Google Play,Google Wallet,YouTube |
| Virtuální asistent | Google Assistant |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 4000 mAh |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Životnost baterie při hovoru (WCDMA) | 16 h |
| Životnost baterie v pohotovostním režimu (WCDMA) | 180 h |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Senzor orientace | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 173 g |
| Šířka | 77,5 mm |
| Hloubka | 8,2 mm |
| Výška | 165,8 mm |
| Osvědčení | |
| Certifikace | MIL-STD-810G |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Dodávané kabely | Micro-USB |
| Návod na použití | |
| Klíč na SIM kartu | |
Velky a přehledný displej
Pecka
Slušný a hlavně značkový telefon, 3GB stačí pro okamžité reakce... hodně dobrej foťák... poráží hravě foťáky v dvojnásobně drahých telefonech...
Pro: Velmi kvalitní provedení, solidní displej, rychlá odezva
pořádná velikost
USB-C a dostatečná paměť
Pro: Splňuje moje očekávání, tzn. pracuje rychle, žádné otravné reklamy v galerii nebo v hudbě oproti Xiaomi, velký displej, přehlednost
V ceně do 4000 velice povedený telefon s dobrým foťákem, který má ostré fotky za dobrého světla jako služební telefon iPhone 11, večer už je znát slabá světelnost objektivu f2.2 a slabší blesk. Režim portrét dokáže taktéž udělat dobré fotky, tam už je ale znát, že zasahuje hodně software a ne samotná čočka. Jedinou výtkou foťáku je o něco horší podání červené barvy. Rychlost prostředí je bez zádrhelů a telefon je celkově plynulý i přes úsporný procesor a pouhých 3 GB RAM. Největším překvapením byla ale výdrž baterie, která i přes veliký display dala skoro 3 dny při zatížení. Výhodou je také potvrzena aktualizace od LG ve 4 kvartálu roku 2020.
Pro: Velký a ostrý display i přes absenci vyššího rozlišení
Rychlost a optimalizace prostředí
Velice kvalitní foto
Kvalitní video včetně nahraného zvuku
Širokoúhlý objektiv patří k těm lepším na trhu
Výdrž baterie 2-3 dny
Dual SIM + slot na microSD karty
Potvrzena aktualizace na nejnovější Android 10
Povedený konzervativní design v modré
Přesná GPS
Notifikační dioda
Kvalitní dotyk a příjemné psaní
Nešpiní se display dotyky od prstů
USB-C konektor
Prohlížíte si: LG K50S
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.