- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
produkt používám krátce,ale myslím,že jsem získal dobrý produkt od světové značky.
Česká republika
| Značka: | LG |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | LM-420EMW |
14,5 cm (5.7") 2 GB 32 GB Dual SIM 4G Micro-USB B Šedá Android 8.1 3000 mAh • Úhlopříčka displeje: 14,5 cm (5.7") • Rozlišení displeje: 1440 x 720 px • Typ displeje: LCD • Takt procesoru: 1,5 GHz • Typ procesoru: MediaTek • Model procesoru: MT6762 • Kapacita paměti RAM: 2 GB • Vnitřní kapacita pro ukládání: 32 GB • Rozlišení zadní kamery: 16 MP • Typ zadní kamery: Jeden fotoaparát • Schopnosti SIM karty: Dual SIM • Poskytovaný operační systém: Android 8.1 • Kapacita baterie: 3000 mAh • Barva: Šedá •
9 461 Kč
včetně DPH 21%331 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Vychutnejte si opravdu velký displej. Na 6,1" FullVision IPS obrazovce telefonu LG K40S toho uvidíte ještě víc. Nabízí vám rozlišení HD+, poměr stran 19,5:9, krásné barvy a široké pozorovací úhly. O životnost displeje se navíc nemusíte obávat jako u běžných telefonů – LG K40S splňuje přísný vojenský standard odolnosti MIL-STD-810G, je tak odolný mimo jiné proti nárazům.

Kvalitní fotoaparát není výsadou telefonů, za které dáte celou výplatu. LGK40S je vybavený duálním fotoaparátem s hlavním 13Mpx snímačem s rychlým ostřením PDAF a širokoúhlým 5Mpx objektivem, který snímá v úhlu 120 °. Můžete si tak vychutnat krásné a ostré snímky s bokeh efektem a téměř v úhlu, v jakém se na svět dívá lidské oko.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 14,5 cm (5.7") |
| Rozlišení displeje | 1440 x 720 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | LCD |
| Poměr stran | 18:9 |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 1,5 GHz |
| Typ procesoru | MediaTek |
| Model procesoru | MT6762 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 2 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 32 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 2000 GB |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 16 MP |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 8 MP |
| Blesk zadní kamery | |
| Blesk přední kamery | |
| Automatické ostření | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy GSM (2G) | EDGE,GSM |
| Standardy 3G | UMTS |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| Miracast | |
| NFC | |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | Micro-USB B |
| USB verze | 2.0 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Zprávy | |
| SMS | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Šedá |
| Výkon | |
| Hlasitý odposlech | |
| Navigace | |
| GPS | |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | |
| GLONASS | |
| Multimédia | |
| FM rádio | |
| Správa hovorů | |
| Čekající hovor | |
| Přesměrování hovorů | |
| Přidržení hovoru | |
| Identifikace volajícího | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 8.1 |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 3000 mAh |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Senzor orientace | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 145 g |
| Šířka | 71,9 mm |
| Hloubka | 8,3 mm |
| Výška | 153 mm |
produkt používám krátce,ale myslím,že jsem získal dobrý produkt od světové značky.
Mobil mám krátce, ale zatím velká spokojenost. Velkou výhodou je slot pro 2 SIM a současně pro paměťovou kartu. Kvalitní foťák dělá moc hezké fotky. Zatím splnil všechna má očekávání. Za poměrně nízkou cenu dost dobrý mobil. Značku LG mám již potřetí a vyhovuje mi.
Výborný telefon za dobrou cenu.
Jako nevýhodu chybějící český návod a chybějící upozornění, že mobil je na nano sim kartu. Kdo potřebuje mobil rychle docela nemilé překvapení. Ale jako výhoda návod na internetu a mobil je super.
Prohlížíte si: LG K40 2GB/32GB Grey
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.