- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Kvalitní ozvučení menšího salónku. Za uvedenou cenu kvalitní reproduktor.
Česká republika
| Značka: | LG |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | FJ5 |
Bluetooth reproduktor přenosný; 2.0; 220 W
4 634 Kč
včetně DPH 21%162 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Klíčové vlastnosti
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ reproduktoru | 2-way |
| Umístění reproduktorů | Podlaha, Stolní/regálový |
| Barva | Černá |
| Počet ovladačů výškových reproduktorů | 2 |
| Počet středových ovladačů | 2 |
| Počet ovladačů hlavních reproduktorů | 1 |
| Typ ovládání | knoflíky, Otočné |
| Bluetooth | |
| Dálkový ovladač | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 60% |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 220 W |
| Impedance | 3 ohm |
| Frekvenční rozsah | 80 - 20000 Hz |
| Frekvence přechodů | 1000 Hz |
| Příkon | |
|---|---|
| Typ zdroje | AC |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 615 mm |
| Hloubka | 318 mm |
| Výška | 272 mm |
| Hmotnost | 10,2 kg |
| Průměr výškového reproduktoru | 5,08 cm (2") |
| Průměr výškového reproduktoru | 5,08 cm |
| Průměr středopásmového reproduktoru (imperiální) | 13,3 cm (5.25") |
| Průměr středového reproduktoru | 13,3 cm |
Pro: Kvalitní ozvučení menšího salónku. Za uvedenou cenu kvalitní reproduktor.
Prohlížíte si: LG FJ5 - přenosný audio systém
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.