- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Vynikající
Pro: kvalita
Česká republika
| Značka: | LG |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 75UN71003LC |
Smart televize • Displej: 75"/190 cm, LED s rozlišením 4K (3840 x 2160 px) • Wi-Fi, Bluetooth • Energetická třída A
26 670 Kč
včetně DPH 21%933 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Televizor LG UHD posouvá veškerou zábavu na zcela novou úroveň. Ať je to kino, sport, nebo hry, poskytuje opravdový 4K obraz s živými barvami a jemnými detaily. Užijte si realistický obraz se čtyřnásobným rozlišením, než je Full HD.

Procesor odstraňuje obrazový šum videa a vytváří dynamičtější barvy a kontrast. Obraz v nízkém rozlišení je převeden do vyššího rozlišení a reprodukován co nejblíže kvalitě 4K.

Díky LG ThinQ AI je život mnohem pohodlnější.
•Pomocí rozpoznávání řeči můžete ovládat celý systém chytré domácnosti IoT


Procesor automaticky vypíná vyhlazování pohybu pro dosažení úplného efektu kinofilmu. Sledujte filmy a další obsah bez ztráty kreativního záměru tvůrců a zážitku jako v kině.

Televizory LG UHD mají optimální kvalitu obrazu HDR a podporují hlavní formáty HDR, jako je HDR 10 Pro a HLG Pro.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 190,5 cm (75") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LED |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Nastavení formátu obrazovky | 16:9 |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 189 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Web OS |
| Časový posun | |
| Podpora Apple AirPlay 2 | |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Bluetooth | |
| Miracast | |
| Prohledávání | |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Bezpečnostní spínač | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 600 x 400 mm |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Filmmaker Mode,High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro),Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Funkce teletextu | |
| Média pro přehrávání | HEVC,VP9 |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,AC3,AC4,EAC3,HE-AAC,MP2,MP3,PCM,WMA |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Upscale na 4K | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet HDMI portů | 3 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr) | 1 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet RF portů | 2 |
| Common interface (CI) | |
| Funkce managementu | |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | |
| Pracuje s Google Assistant | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 170 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 173 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 186 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 1693 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 345 mm |
| Výška (s podstavcem) | 1048 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 169,3 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 8,88 cm |
| Výška (bez stojánku) | 97,8 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 35,4 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 1823 mm |
| Hloubka balení | 231 mm |
| Výška balení | 1116 mm |
| Hmotnost včetně balení | 45,7 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Další charakteristiky | |
| Certifikace Digital Living Network Alliance (DLNA) | |
Vynikající
Pro: kvalita
Prohlížíte si: LG 75UN7100 (75UN71003LC)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.