- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Byl to dárek a zatím velká spokojenost. Na celkové hodnocení je ještě brzo.
Pro:
Dobrá cena
Česká republika
| Značka: | LG |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 50NANO753PA |
4K Ultra HD Smart TV • Úhlopříčka displeje: 127 cm (50") • Rozlišení displeje: 3840 x 2160 px • Technologie displeje: NanoCell • Tvar obrazovky: Plochý • Typ LED podsvícení: Direct-LED • Smart TV • Technologie pohybové interpolace: TruMotion 60 Hz • Nativní poměr stran: 16:9 • Formát digitálního signálu: DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 • Wi-Fi • Připojení na síť Ethernet • Barva: Černá
14 877 Kč
včetně DPH 21%521 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

neuvěřitelně detailní rozlišení 4K
nádherné barvy díky použití technologie HDR 10 Pro i využití nanočástic
speciální filmový režim
optimalizován i pro hraní
vylepšený dálkový ovladač
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 127 cm (50") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | NanoCell |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160 |
| Technologie pohybové interpolace | TruMotion 60 Hz |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Počet barev displeje | 1,073 miliard barev |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 125,8 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Web OS |
| Podpora Apple AirPlay 2 | |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Režim obrazu | Kino, Filmmaker, Hry, Sporty, Standardní, Živý |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Filmmaker Mode,High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro),Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Herní režim | |
| Funkce teletextu | |
| Teletext | 2000 str. |
| Funkce titulkování | |
| Média pro přehrávání | HEVC,VP9 |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,AC3,AC4,EAC3,HE-AAC,MP2,MP3,PCM,WMA,apt-X |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Upscale na 4K | |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet HDMI portů | 3 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Funkce managementu | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Počet OSD jazyků | 37 |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 79 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 102 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 1121 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 232 mm |
| Výška (s podstavcem) | 708 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 12,4 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 112,1 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 5,77 cm |
| Výška (bez stojánku) | 65,1 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 12,2 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | |
| Šířka balení | 1215 mm |
| Hloubka balení | 152 mm |
| Výška balení | 775 mm |
| Hmotnost včetně balení | 15,1 kg |
| Typ balení | Krabice |
Byl to dárek a zatím velká spokojenost. Na celkové hodnocení je ještě brzo.
Pro:
Dobrá cena
Je zprovozněno. Odpovídá cenové hladině, t.j. standard. Zatím nemám připomínky.
Pro:
Dobrá cena
Pro:
Prohlížíte si: LG 50NANO75
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.