- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Vynikající TV s řadou funkcí, vhodný jen pro počítačově zdatné jedince.( nastavení).
Pro: po nastavení (jen pro zdatnější jedince) vynikající obraz i zvuk, rychlé přepínání programů
Česká republika
| Značka: | LG |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 49UM7400 |
Televize LED s rozlišením UHD (3840 x 2160 px); Úhlopříčka 49"/123 cm; Smart TV s OS webOS Smart TV
9 990 Kč
včetně DPH 21%350 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

4K rozlišení (ULTRA HD)
HDR Dynamické mapování tónů
webOS Smart TV + HbbTV
Propojení s mobilem
Hlasové vyhledávání a ovládání
Modelová řada: 2019
Smart TV: ano
Typ displeje: LED
Typ podsvícení: Direct LED
Velikost obrazovky (inch): 70
Velikost obrazovky: 177 cm
Lokální stmívání: Ne
Rozlišení: 3840x2160px
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Bezdrátová zvuková synchronizace: Ano
Magic Sound Tuning: Připraveno
Webový prohlížeč / Hbb TV: Ano
Operační systém: webOS Smart TV
Nahrávání TV vysílání: Ano
Připojení klávesnice, myši: Ano
Bluetooth V5.0: Ano

LG AI TV zdokonaluje váš zážitek ze sledování TV pomocí technologií
Google Assistant a Amazon Alexa. Stačí stisknout a podržet tlačítko na
ovladači Magic Remote – žádná další zařízení nejsou třeba.

Vychutnejte si realističtější obraz v rozlišení 4K s jemnými detaily a živými barvami
na IPS displeji, který poskytuje čtyřikrát vyšší rozlišení než Full HD.

Rychlý a přesný čtyřjádrový procesor odstraňuje šum a vytváří dynamičtější barvy a kontrast. Obraz v nízkém rozlišení je převeden do vyššího rozlišení a reprodukován co nejblíže obrazu v rozlišení 4K.

I ty nejjemnější barevné rozdíly jsou přesně zohledněny, takže jsou barvy ostřejší, bohatší a realističtější.

Technologie 4K Active HDR každou scénu optimalizuje a poskytuje jemné detaily a bohaté barvy. Vícefunkční HDR zahrnující HDR10 a HLG vám v kombinaci s technologií úpravy jednotlivých snímků od společnosti LG umožní, abyste si vychutnali video v úchvatné kvalitě HDR.

Zvuk vycházející z několika virtuálních zvukových kanálů vytváří poutavější zábavný zážitek.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 124,5 cm (49") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LED |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED BLU |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160 |
| Technologie pohybové interpolace | PMI (Picture Mastering Index) 1600 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 123 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Web OS |
| Časový posun | |
| Podpora Apple AirPlay 2 | |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Audio dekodéry | DTS |
| Režimy zvuku | Clear Voice III |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Miracast | |
| Prohledávání | |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Barva | Šedá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 300 x 300 mm |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG),High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Herní režim | |
| Funkce teletextu | |
| Teletext | 2000 str. |
| Funkce titulkování | |
| Redukce šumu | |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Upscale na 4K | |
| Nahrávání na USB | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 3 |
| PC in (D-Sub) | |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr) | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet RF portů | 2 |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Ovládání hlasem | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| Programovatelný interval | 8 dny |
| On Screen Display (OSD) | |
| Počet OSD jazyků | 36 |
| ECO mód | |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | |
| Pracuje s Google Assistant | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Roční spotřeba energie | 111 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 80 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Stupnice energetické účinnosti | A+++ až D |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1110 mm |
| Hloubka | 81,1 mm |
| Výška | 650 mm |
| Hmotnost | 11,1 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 1110 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 249 mm |
| Výška (s podstavcem) | 704 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 12,2 kg |
| Údaje o balení | |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | |
| Typ dálkového ovladače | L-Con |
| Návod na použití | |
| Šířka balení | 1197 mm |
| Hloubka balení | 175 mm |
| Výška balení | 810 mm |
| Hmotnost včetně balení | 14,7 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Další charakteristiky | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | |
| 3D kompatibilita | |
| Baterie | |
| Typ baterie | АА |
| Počet baterií | 2 |
| Vestavěné reproduktory | |
| Zabudovaný procesor | |
| Podpora Apple HomeKit | |
| Podpora Google aplikací | Google Now |
Vynikající TV s řadou funkcí, vhodný jen pro počítačově zdatné jedince.( nastavení).
Pro: po nastavení (jen pro zdatnější jedince) vynikající obraz i zvuk, rychlé přepínání programů
Pro: TV ukazuje jak na, kde přes anténu a obraz je slušný
Spokojenost
Super telka
Pro: Ešte ho máme iba týždeň ,zatiaľ spokojnost za tú cenu
Veľkost za tú cenu
Pro: Výborná kvalita zvuku
Celkove kvalitní televize
Pro: Pěkný obraz
TV kupována hlavně kvůli přechodu na DVBT 2..ale všechny deklarované funkce chodí bez problému..červené tlačítko..net..a td..
Pro: Za ty peníze, super
Prohlížíte si: LG 49UM7400PLB - 123cm 4K Smart TV
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.