- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro:
dobré rozlišení obrazu,zvuk
Česká republika
| Značka: | LG |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 43UP75003LF |
SMART TV • Úhlopříčka: 43 " (108cm) 3840x2160 • Frekvence panelu: 50 Hz • Podsvícení: Direct LED • Operační systém: WebOS • Hudební výkon: 20 W • Možnost nahrávání: ANO • Konektivita: LAN, WiFi, DLNA, Bluetooth • 2x HDMI 2.0, 1x USB, CI+, optický vstup • VESA: 200x200
7 889 Kč
včetně DPH 21%276 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Přineste si kino domů. Režim Filmmaker Mode a HDR vám nabídnou poutavější zážitek ze sledování televize. Připojte se ke svým oblíbeným streamovacím platformám a získejte přístup k poutavému obsahu.

Zábava - získejte aplikaci Apple TV a Netflix. Vyberte si z nejnovějších filmů, televizních pořadů, dokumentů a sportovních zápasů živě, a to vše na jednom místě.
Režim Filmmaker Mode - tento režim deaktivuje vyhlazování pohybu, přičemž zachovává původní poměr stran, barvy a frekvenci snímků. Díky tomu se přesně zachovává původní vize režiséra a vy si můžete film vychutnat tak, jak byl zamýšlen.
Active HDR - LG UHD TV nabízí díky funkci Active HDR zářivé barvy a přesné detaily. Užijte si své oblíbené filmy v originální kvalitě díky podporovanému formátu HDR včetně HDR10 a HLG.
Vrhněte se přímo do akce. Díky funkci Game Optimizer, vyladěné grafice HDR a nízkému zpoždění na vstupu je hraní her rychlejší a poutavější.

Game Optimizer - díky režimem optimalizovaným pro různé herní žánry (FPS, RPG a RTS) můžete všechna nastavení spravovat z jednoho místa. Ovládejte kontrast a stabilizaci černé a bílé. Dosáhnete tak lepší viditelnost.
HGiG - režim HGiG rozpoznává výkon televizoru, kvalitu obrazu a následně vyladí grafiku pro maximální herní zážitek v HDR.
Nízké zpoždění na vstupu - s televizory LG UHD mohou mít uživatelé úplnou a okamžitou kontrolu nad hrami bez jakéhokoliv zpoždění.
Budete se cítit jako na stadionu. Funkce Bluetooth Surround Ready vám vytvoří atmosféru zápasu, jako kdybyste byli u postranní čáry hřiště. A díky službě Upozornění na sport budete vždy vědět, kdy hrají vaše oblíbené týmy.

Upozornění na sport - sportovní upozornění vás budou informovat o zajímavých okamžicích před zápasem, během něj i po něm. Už se nemusíte bát, že vám utečou důležité výsledky vašich oblíbených týmů, zatímco sledujete jiný obsah.
Bluetooth Surround Ready - stačí bezdrátově připojit reproduktory a můžete si vychutnat skutečný zážitek z prostorového zvuku. Každá akce bude znít věrněji a působivěji, a tak se atmosféra rozhodujícího zápasu přenese i do vašeho obývacího pokoje.
Přidejte LG UHD TV mezi své interiérové dekorace. Tenký panel a rám v kombinaci s estetickým designem zkrášlí každý interiér.

Procesor odstraňuje zkreslení obrazu a umožňuje zobrazovat sytější barvy a obsah s lepším kontrastem. Obraz s nižším rozlišením přejde konverzí na vyšší rozlišení. Výsledkem je obraz v téměř 4K kvalitě. Také ví, kdy, kde a jak zlepšit zvuk vytvořením virtuálního prostorového zvuku pro zážitek jako v kině.

4K Upscaling - LG UHD TV vylepšuje 2K obsah na obsah velmi blízký 4K obsahu. To vše díky vylepšení detailů a barev. Vychutnejte si mnohem jasnější text a obraz s redukovaným šumem a vylepšenou ostrostí.
Ovládání jasu pomocí umělé inteligence - světelný senzor měří okolní světelné podmínky a následně procesor jemně upraví mapování tónů pro optimální jas obrazovky. Inteligentní podsvícení a algoritmus kompenzace pixelů zlepšují kontrast a zajišťují tak hezčí a tmavší obraz. Dokonce i HDR obsah je zdokonalený úpravami jasu, které proměňují tmavší scény na scény s ohromujícím kontrastem, detaily a barevnou hloubkou.
Zvuk s podporou umělé inteligence - procesor na základě 17 milionů zvukových datových bodů identifikuje hlasy, efekty a frekvence. Podle toho optimalizuje zvuk v závislosti na žánru sledovaného obsahu.
Aplikace LG ThinQ zdokonalí váš zážitek ze sledování televize. Vyberte si svého oblíbeného hlasového asistenta a ovládejte svůj televizor hlasem pomocí zcela nové domovské obrazovky, která vám nabídne větší pohodlí a jednodušší ovládání.

Ovladač Magic Remote - propracovaný ovladač Magic Remote se vyznačuje ergonomickým tvarem, který se dobře drží. Má rychlejší vyhledávání díky funkci ukazovátka a pohybu kolečkem. Vestavěná technologie umělé inteligence poskytuje snadný přístup ke službám, zatímco zkratky hlavních poskytovatelů obsahu usnadňují přístup ke všem oblíbeným. Kromě všech těchto vymožeností je k dispozici funkce Magic Tap, která šikovně spojuje telefon s televizorem. (Dostupnost ovladače Magic Remote se liší v závislosti na zemi.)
Ovládání hlasem - technologie LG ThinQ umožňuje snadné ovládání zařízení připojených do domácího internetu prostřednictvím příkazů pomocí přirozeného rozpoznávání hlasu. (Dostupnost hlasového ovládání se může lišit v závislosti na produktu a zemi.)
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 109,2 cm (43") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 108 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Poskytovaný operační systém | Web OS |
| Podpora Apple AirPlay 2 | |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro),Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Teletext | 2000 str. |
| Funkce titulkování | |
| Média pro přehrávání | HEVC |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,AC3,AC4,EAC3,HE-AAC,MP2,MP3,PCM,WMA |
| Kompresní formáty videa | VP9 |
| Podpora přehrávače 360° videí | |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | |
| Nahrávání na USB | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet HDMI portů | 2 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Funkce managementu | |
| Hlasový průvodce | |
| Počet OSD jazyků | 37 |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | |
| Pracuje s Google Assistant | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 67 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 85 kWh |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 973 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 187 mm |
| Výška (s podstavcem) | 611 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 8,1 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 97,3 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 8,5 cm |
| Výška (bez stojánku) | 57,2 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 8 kg |
| Údaje o balení | |
| Dálkový ovladač | |
Pro:
dobré rozlišení obrazu,zvuk
Prohlížíte si: LG 43UP7500
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.