- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: televizor má plno funkcí,ale návod je moc vevysvětluje
Česká republika
| Značka: | LG |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | 43UM7600PLB |
Televize SMART LED s úhlopříčkou 109cm; rozlišení 4K Ultra HD; TrueMotion 1600 (50Hz)
11 035 Kč
včetně DPH 21%386 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 109,2 cm (43") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LED |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Digitální |
| Formát analogového signálu | Nepodporovaný |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Web OS |
| Časový posun | |
| Podpora videa na požádání (VOD) | |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Video aplikace | Amazon Prime Video,Catch-up TV,Mediaset Play,NetFlix,YouTube |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 20 W |
| Audio dekodéry | DTS,Dolby Digital |
| Režimy zvuku | Clear Voice III |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Miracast | |
| Vzhled | |
| Barva | Stříbrná |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Funkce teletextu | |
| Teletext | 2000 str. |
| Média pro přehrávání | H.265,HEVC |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,AAC HE,AC3,AC4,DTS,EAC3,MP2,MP3,PCM,WMA |
| Redukce šumu | |
| Nahrávání na USB | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 4 |
| PC in (D-Sub) | |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr) | 1 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet RF portů | 2 |
| Typ RF konektoru | F, IEC |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| Programovatelný interval | 8 dny |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | |
| Pracuje s Google Assistant | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Roční spotřeba energie | 98 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 71 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Osvědčení | |
| Certifikace DLNA | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 975 mm |
| Hloubka | 86,4 mm |
| Výška | 571 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 975 mm |
| Hmotnost | 9,1 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 249 mm |
| Výška (s podstavcem) | 622 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 10,2 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | |
| Typ dálkového ovladače | MR19 |
| Šířka balení | 1075 mm |
| Hloubka balení | 190 mm |
| Výška balení | 660 mm |
| Hmotnost včetně balení | 12,3 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Další charakteristiky | |
| 3D kompatibilita | |
| Baterie | |
| Typ baterie | АА |
| Počet baterií | 2 |
| Vestavěné reproduktory | |
| Možnosti vstupu dálkového ovládání | Ukazovátko, Rozpoznávání hlasu |
| Kompatibilní s univerzálním dálkovým ovládáním | |
| Podpora Mediaset Premium | |
| Podpora Premium Smart CAM | |
| Intelligent Voice Recognition | |
| Hudební aplikace | Spotify |
| Podpora Google aplikací | Google Home |
| App store | LG Content Store |
| MagicLink | |
| Pokročilé zesílení barev | |
| Připraveno na virtuální realitu | |
Pro: televizor má plno funkcí,ale návod je moc vevysvětluje
bezva obraz, má vše co potřebuji
Pro: Mnoho možností nastavení, takže si člověk má na čas s čím hrát.
Chytrý (magický) ovladač v ceně.
Kovový rámeček.
Seznam kanálů se dá snadno nahrát na flashdisk a na PC seřadit dle potřeby. A pak zase snadno nahrát do TV.
Hlasové ovládání funguje i v češtině přesto, že dle návodu není čeština podporována.
zatím nevím
Pro: kvalitní
některé služby se musí resetovat
Splňuje všechny mé požadavky.Kvalitní výrobek za dobrou cenu.
Pro: vstupy pro DVD
Pro: Člověk nemusí běhat všude mozne
Pro: Je vidět, že každým novým modelem jde kvalita zobrazení stále nahoru. Maximální spokojenost s tímto produktem.
Pro: Podle výsledků D-testů kvalita odpovídá popisu
Zatím nadšení
Prohlížíte si: LG 43UM7600PLB - 108cm 4K Smart TV
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.