- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | LG |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 43NANO753QC |
Smart televize • NanoCell displej • Direct podsvícení • Úhlopříčka 43" (108 cm) • Formát obrazu 16:9 • Rozlišení 4K UHD 3840x2160 • Procesor α5 4K • Hbb TV • Obnovovací frekvence 60 Hz • FilmMaker Mode • Reproduktory 20 W • Google Asistent • Amazon Alexa • Apple AirPlay 2 • Bluetooth V5.0 • Wi-Fi • 3x HDMI • 2x USB • Magický ovladač • VESA 200x200 • Hmotnost 9,3 kg. •
8 841 Kč
včetně DPH 21%309 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Smart televize LG 43NANO753Q je vynikajícím společníkem na dlouhé zimní večery, ale skvěle si na něj zahrajete také oblíbené hry. Vyniká nejen svou velikostí, ale také miliony barev a spoustou funkcí, které využijete každý den.

S televizorem od LG neuděláte chybu. Vysoké rozlišení 4K UHD zajistí, že budete všechno vidět v jasných a sytých barvách. Tmavé i světlé odstíny vás vtáhnou do děje a vy budete u oblíbeného pořadu sedět jako přikovaní.
Televizor je kompatibilní s aplikací LG ThinQ, skvělé bude fungovat na moderních operačních systémech. Můžete k němu připojit nejen klávesnici nebo myš, ale také mobilní telefon. Díky tomu si snadno zobrazíte video nebo snímky.

Reproduktory zajistí skvělý zvuk, který si můžete nastavit pouze jedním dotykem. Moderní televizor se bude hodit do každé domácnosti, kde se rádi scházejí u kvalitních filmů nebo seriálů. Uspořádejte pro svou rodinu skvělý večer nad veselými fotografiemi a kochejte se několika miliony barev.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 109,2 cm (43") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | NanoCell |
| LED podsvícení | |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Automatické vyhledávání kanálů | |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Web OS |
| Časový posun | |
| Podpora Apple AirPlay 2 | |
| Video aplikace | Amazon Prime Video, Netflix |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Režimy zvuku | Clear Voice Pro |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro), Hybrid Log-Gamma Pro (HLG Pro) |
| Funkce teletextu | |
| Teletext | 2000 str. |
| Funkce titulkování | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 3 |
| PC in (D-Sub) | |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Funkce managementu | |
| Ovládání hlasem | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 54 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 82 kWh |
| Údaje o balení | |
| E-manuál | |