- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Lexar |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | LJDS47-256ABBK |
USB flashdisk s miniaturním designem a štíhlou konstrukcí • Ideální pro rychlý a spolehlivý přenos dat • Kapacita činí 256GB • 256bit AES šifrování • rozhraní USB 3.1. •
900 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Miniaturní flashdisk Lexar JumpDrive S47 se stane vynikajícím řešením pro rychlé přenášení dat mezi zařízeními. Nabídne štíhlé provedení a minimální rozměry. Můžete ho vsunout do USB portu v notebooku a mít ho neustále po ruce.

Flashdisk využívá pokročilé bezpečnostní softwarové řešení s 256bitovým AES šifrováním, které pomáhá chránit vaše soubory před poškozením, ztrátou a smazáním. Snadno vytvoříte heslem chráněný trezor, který automaticky šifruje data. Soubory, které budou z flashdisku smazány, nelze obnovit.

Disk má jedinečný design a navíc se pochlubí rychlým připojením USB 3.1, takže můžete rychle a snadno ukládat i objemnější soubory. Jejich přenos bude trvat už jen chvilku.
Jumpdrive je k dispozici v širokém rozsahu kapacit - je snadné vybrat takovou, která vyhovuje vašim potřebám.
Flash disk JumpDrive vám umožňuje rychle a snadno uložit obrovské množství fotografií, hudby a video souborů. Je kompatibilní s PC i Mac systémy.
Všechny produkty Lexar procházejí rozsáhlým testováním v kvalitních laboratořích Lexar, aby byl zajištěn výkon, kvalita, kompatibilita a spolehlivost všech produktů.
| Výkon | |
|---|---|
| Kapacita | 256 GB |
| Rozhraní zařízení | USB Typ-A |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rychlost čtení | 250 MB/s |
| Vzhled | |
| Formát | Bez krytky |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Bezpečnost | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Přístup zabezpečený přes PIN | |
| Ochrana heslem | |
| Šifrování/zabezpečení | 256-bit AES |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 17,3 mm |
| Hloubka | 14,9 mm |
| Výška | 7,45 mm |
| Hmotnost | 2,12 g |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 60 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 85 °C |