- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | 4Y50U59628 |
Ultratenká přenosná myš • Formát: Pro praváky i leváky • Technologie detekce pohybu: Optický • Rozhraní zařízení: RF bezdrátový • Rozlišení pohybu: 1600 DPI • Počet tlačítek: 4 • Barva: Šedá
1 106 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Ultratenká přenosná myš. Myš Lenovo™ Yoga™ Mouse je důležitým společníkem moderního profesionála. Připojte se k zařízením a pracujte bez námahy na jakémkoli povrchu, s vysokou přesností až do 1600 DPI a ergonomickým úchopem ve tvaru písmene V. Jediným otočením získejte plně funkční a bezpečný laserový prezentér se zabudovaným ovládáním snímků.
TECHNICKÉ PARAMETRY
•Barva: Iron Grey
•Životnost baterie: Až 2 měsíce
•Typ připojení: 2,4 GHz bezdrátové připojení pomocí nano přijímače nebo Bluetooth 5.0
•Tlačítko myši: 4
•DPI: Nastavitelný třístupňový DPI (1600, 1200, 800)
•Senzor: Červený optický senzor
•Rozměry: 14 x 111 x 57 mm
•Hmotnost: 60 g
| Myš | |
|---|---|
| Účel | Kancelář |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátový |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Počet tlačítek | 4 |
| Rozlišení pohybu | 1600 DPI |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání | |
| Počet režimů citlivosti snímání | 3 |
| Vzhled | |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Barva | Šedá |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Nabíjecí | |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1 |
| Ostatní podporované operační systémy | Chrom |
| Provozní podmínky | |
|---|---|
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 57 mm |
| Hloubka | 106 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hmotnost | 60 g |
| Údaje o balení | |
| Přijímač | |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Množství | 1 |
| Šířka balení | 91 mm |
| Hloubka balení | 44 mm |
| Výška balení | 151 mm |
| Hmotnost včetně balení | 200 g |