- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | ZA1R0008CZ |
tablet; 10.1" IPS displej 2560 x 1600; 8jádrový procesor 1.8GHz
9 428 Kč
včetně DPH 21%330 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Nová generace inovativního tabletu s připojením LTE, jemným displejem, extrémní výdrží baterie, reproduktory JBL, zvukem Dolby Atmos.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 25,6 cm (10.1") |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1600 px |
| Technologie displeje | IPS |
| LED podsvícení | |
| Dotyková technologie | Vícedotekové |
| Jas displeje | 400 cd/m² |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Poměr stran | 16:10 |
| Procesor | |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru | 652 |
| Takt procesoru | 1,8 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 3 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR3L-SDRAM |
| Frekvence paměti | 933 MHz |
| Úložná média | |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 32 GB |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | microSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 128 GB |
| Ukládací médium | eMMC |
| Grafika | |
| Grafická karta | Adreno 510 |
| Zvuk | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 4 |
| Výrobce reproduktorů | JBL |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Zadní kamera | |
| Rozlišení zadní kamery | 13 MP |
| Automatické ostření | |
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 5 MP |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Mobilní síťové připojení | |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Standardy 4G | LTE |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.0 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů Micro-USB 2.0 | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| Výstup sluchátek | |
| Vzhled | |
| Formát | Tablet |
| Barva | Černá |
| Typ zařízení | Velký tablet |
| Certifikace RoHS | |
| Certifikace | RoHS |
| Výkon | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Elektronický kompas | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 6.0 |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Kapacita baterie | 9300 mAh |
| Výdrž baterie (max.) | 18 h |
| Příkon | |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50/60 Hz |
| Výstupní napětí adaptétu | 12 V |
| Výstupní proud adaptéru | 2 A |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 247 mm |
| Hloubka | 179 mm |
| Výška | 4,68 mm |
| Hmotnost | 644 g |
| Obsah balení | |
| Včetně klávesnice | |
| Návod na použití | |
Jsem spokojen
Pro: krásný displej, velká baterie, super reproduktory, slot na sim kartu a na sd kartu, usb C, kovový a záda pogumovaná
Jsem spokojen
Pro: krásný displej, velká baterie, super reproduktory, slot na sim kartu a na sd kartu, usb C, kovový a záda pogumovaná
Prohlížíte si: Lenovo Yoga 3 Tablet Plus 32GB LTE, černá
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.