- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 82KC000RCK |
Univerzální notebook • 14" Full HD displej • 1920 x 1080 px • 6jádrový procesor AMD Ryzen 5 5500U • 8GB operační paměti DDR4 • 256GB SSD M.2 PCIe NVMe • AMD Radeon Graphics • Windows 10 Pro
9 434 Kč
včetně DPH 21%330 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Procesor: AMD Ryzen 5 5500U (6C / 12T, 2.1 / 4.0GHz, 3MB L2 / 8MB L3)
Paměť/volný slot: 4GB Soldered DDR4-3200 + 4GB SO-DIMM DDR4-3200 / 0x volný slot/12GB max
Harddisk: 256GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0x4 NVMe
Optická mechanika: NE
Grafika: integrovaná AMD Radeon Graphics
Displej: 14" FHD (1920x1080) TN 250nits matný, 45% NTSC, Webkamera 720p with Privacy Shutter
Audio: High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec, stereo reproduktory 1.5W x2, Dolby Audio, duální mikrofon
Polohovací zařízení: touchpad
Numerická klávesnice: NE
Podsvícená klávesnice: NE
Čtečka otisku prstů: NE
Komunikace: Bluetooth 5.0
Síť: 11ac, 2x2
Porty:
1x USB 2.0
1x USB 3.2 Gen 1
1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer only)
1x HDMI 1.4b
1x Ethernet (RJ-45)
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Power connector
Operační systém: Windows 10 Pro 64, Czech / Slovak / English / Možnost výběru jazykové verze při prvním spuštění Win mezi anglickou, slovenskou a českou verzí
Baterie: integrovaná 38Wh
Adapter: 65W Round Tip
Výdrž baterie: až 7,5 hodin
Hmotnost: 1,6 kg
Rozměry: 324.2 x 215.2 x 19.9 mm
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Notebook |
| Barva | Černá |
| Formát | Plastový obal |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Typ panelu | TN |
| LED podsvícení | |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Antireflexní obrazovka | |
| Jas displeje | 250 cd/m² |
| Barevný prostor | NTSC |
| Barevný gamut | 45% |
| Kontrastní poměr (typický) | 500:1 |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 5 |
| Model procesoru | 5500U |
| Takt procesoru | 2,1 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 4 GHz |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Typ paměti cache procesoru | L2 & L3 |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Formát paměti | Na základní desce + SO-DIMM |
| Paměťové sloty | 1x SO-DIMM |
| Maximální vnitřní paměť | 12 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 256 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 256 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 256 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | NVMe, PCI Express 3.0 |
| NVMe | |
| Formát SSD | M.2 |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon Graphics |
| Zvuk | |
| Zvukový čip | Realtek ALC3287 |
| Zvukový systém | Dolby Audio |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výkon reproduktoru | 1,5 W |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Fotoaparát | |
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 1280 x 720 px |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Kamera chránící soukromí | |
| Typ ochrany soukromí | Záslepka kamery |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Mobilní síťové připojení | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ antény | 2x2 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4b |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Jazyk klávesnice | Česky, Slovenský |
| Numerické klávesy | |
| Podsvícení klávesnice | |
| Voděodolná klávesnice | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Jazyk operačního systému | Čeština, Angličtina, Slovenština |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Kapacita baterie | 38 Wh |
| Výdrž baterie (max.) | 7,5 h |
| Rychlé nabíjení | |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Bezpečnost | |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Čtečka otisků prstů | |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Ochrana heslem | |
| Ochrana heslem | HDD, Při zapnutí, Administrátor |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 5 - 43 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 8 - 95% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Maximální přepravní výška | 3048 m |
| Osvědčení | |
| Certifikace | ErP Lot 3 RoHS compliant TÜV Rheinland Low Blue Light |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,6 kg |
| Šířka | 324,2 mm |
| Hloubka | 215,2 mm |
| Výška | 19,9 mm |