Lenovo USB-C 65W AC Adapter (4X20M26272) - Příslušenství pro počítače a notebooky
TOP
NABíDKA
Lenovo USB-C 65W AC Adapter (4X20M26272)
Značka: Lenovo
Dostupnost: skladem
Produktový kód: 4X20M26272
Lenovo 65W Standard • napájecí zdroj AC pro notebooky s kontektorem USB-C • vstup: 100V ~ 240V; 50/60 Hz - 3 pinový • výstup: 65W; 20V/3.25A; 15V/3A; 9V/2A; 5V/2A • rozměry: 28,5 x 46 x 108 mm • hmotnost: 222g • barva: Černá
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Lenovo 65W Standard
• napájecí zdroj AC pro notebooky s kontektorem USB-C
• vstup: 100V ~ 240V; 50/60 Hz - 3 pinový
• výstup: 65W; 20V/3.25A; 15V/3A; 9V/2A; 5V/2A
• rozměry: 28,5 x 46 x 108 mm