- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 7D76A05VEA |
Podporuje několik síťových adaptérůPřední porty:; 1x USB 3.2 G1 (5 Gb/s); 1x USB 2.0 port
76 505 Kč
včetně DPH 21%2678 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Lenovo ThinkSystem SR650 V3 je ideální 2-socketový 2U rackový server pro malé podniky až po velké podniky, které potřebují špičkovou spolehlivost, správu a zabezpečení, stejně jako maximalizaci výkonu a flexibility pro budoucí růst. SR650 V3 je založen na nové 5. generaci rodiny procesorů Intel Xeon Scalable (dříve s kódovým označením „Emerald Rapids“).
SR650 V3 je navržen tak, aby zvládal širokou škálu pracovních zátěží, jako jsou databáze, virtualizace a cloud computing, infrastruktura virtuálních desktopů (VDI), zabezpečení infrastruktury, správa systémů, podnikové aplikace, spolupráce/e-mail, streamovaná média, web a HPC.
2U rack
Procesor:Intel Xeon Silver 4509Y 8C 125W 2.6G
Chipset: Intel C741
Paměť: 1x32GB DIMM, 1Rx4 5600 MHz
RAID: 9350i-8
Pozice pro disky: 8x 2.5" SAS Open bay
Sloty: 16x DIMM slot/procesor
Napájecí zdroj: 1x1100W Titanium
Větráky: 5x Standard
Síťové rozhraní:
•Podporuje několik síťových adaptérů
Přední porty:
•1x USB 3.2 G1 (5 Gb/s)
•1x USB 2.0 port
•1x Externí diagnostický port
Zadní porty:
•3x USB 3.2 G1 (5 Gb/s)
•1x VGA
•1x RJ-45 system management
Interní porty:
1x USB 3.2 G1 (5 Gb/s)
System management: XClarity Controller
Záruka: 3 roky
Rozměry:
•Šířka: 445mm
•Výška: 87mm
•Hloubka: 766mm
Váha: 38.8kg
Podrobný popis modelu: https://lenovopress.lenovo.com/lp1601-thinksystem-sr650-v3-server#table-standard-specifications
| Procesor | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | Intel® Xeon Silver |
| Model procesoru | 4509Y |
| Takt procesoru | 2,6 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,1 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 22,5 MB |
| Počet instalovaných procesorů | 1 |
| Maximální počet SMP procesorů | 2 |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Paměťové sloty | 32x DIMM |
| ECC | |
| Frekvence paměti | 5600 MHz |
| Rozvržení paměti | 1 x 32 GB |
| Maximální vnitřní paměť | 8 TB |
| Úložná média | |
| Podpora RAID | |
| Podporované řadiče RAID | 9350-8i |
| Vyměnitelný za provozu | |
| Typ optické jednotky | |
| Interní diskové šachty | 8 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | SAS |
| Grafika | |
|---|---|
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Maximální paměť grafické karty | 16 MB |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Počet VGA portů | 1 |
| Vzhled | |
| Typ skříně | Rack (2U) |
| Výkon | |
| Správa výkonu | XClarity Controller Platinum |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Software | |
| Kompatibilní operační systémy | Microsoft Windows Server, Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, VMware ESXi, Ubuntu Server |
| Příkon | |
| Podpora redundantního napájení (RPS) | |
| Napájecí zdroj | 1100 W |
| Maximální počet redundantních zdrojů | 2 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 445 mm |
| Hloubka | 766 mm |
| Výška | 87 mm |
| Technické detaily | |
| Podpora pevných disků velikosti 2,5" | 8 |