- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Minimální rámečky
Super jemný obraz
Výškově stavitelný
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 61DAMAT1EU |
Úhlopříčka 27"; Rozlišení 3840 x 2160 (4K UHD); Poměr stran 16:9
11 257 Kč
včetně DPH 21%394 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Produkt: Monitor Lenovo ThinkVision T27p
Part number: 61DAMAT1EU
Model type: T27p
Obraz/Displej
Typ LCD panelu: TFT, IPS, WLED
Typ podsvícení: LED
Povrch displeje: Matný
Velikost panelu: 27"
Optimální rozlišení: 3840 x 2160
Oblast sledování: 596.74 x 335.66 mm
Poměr stran: 16:9
Doba odezvy: 6ms (normal mode) 4ms (extreme mode)
Jas: 350cd/m2
Kontrastní poměr (typický): 1 000:1
Rozteč obrazových bodů: 0.1554 x 0.1554 mm
Úhel sledování: 178° horizontální, 178° vertikální
Konektivita
1x HDMI (kabel součástí balení)
1x DisplayPort
1x USB-C 3.1 (kabel součástí balení)
Vybavení
Reproduktory: ne
USB HUB: ano (4x USB 3.0)
Audio výstup: ano (3.5mm)
Podstavec
Sklopení: 30° dozadu, -5° dopředu
Otočení: ano
Pivot: ano
Zdvih: ano (110mm)
VESA: ano
Kensington zámek: ano
Spotřeba
Zapnuto: 140 W max, vč. USB 3.0 hubu (50W typ.)
Pohotovostní režim: Napájení: Interní (není externí adaptér jako zdroj napájení), Střídavý proud 100-240 V, 50-60 Hz
Certifikáty
TCO 8.0
Energy Star 7.1
ULE Gold
Rozměry se stojanem (VxŠxH): 403,3 x 611,6 x 269.8 mm
Hmotnost: 6,95 kg
Záruka: 3 roky Carry in
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | IPS |
| Jas obrazovky (typický) | 350 cd/m² |
| Odezva | 4 ms |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Technologie displeje | LED |
| Typ podsvětlení | W-LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160 |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Dynamický kontrast | 3000000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 1,073 miliard barev |
| 3D kompatibilita | |
| Rozteč pixelů | 0,1554 x 0,1554 mm |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59,7 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,6 cm |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 99% |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Certifikace Energy Star | |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| Verze USB hubu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Typ USB upstream portu | USB typu C |
| Počet USB upstream portů | 1 |
| Počet USB downstream portů typu C | 4 |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Audio výstup | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Středový čep | |
| Otočný úhel | -90 - 90° |
| Výkyvný/otočný | |
| Rozsah otáčení | -45 - 45° |
| Nastavení sklonu | |
| Úhel náklonu | -5 - 30° |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 50 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 611,6 mm |
| Hloubka | 45,5 mm |
| Výška | 368,4 mm |
| Hmotnost | 5 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 611,6 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 269,8 mm |
| Výška (s podstavcem) | 403,3 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6,95 kg |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 2 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 2 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 2,45 cm |
| Údaje o balení | |
| Stojan v ceně | |
| Další charakteristiky | |
| Maximální spotřeba energie | 140 W |
| Bezpečnostní spínač | |
Pro: Minimální rámečky
Super jemný obraz
Výškově stavitelný
Prohlížíte si: Lenovo ThinkVision T27p-10 - LED Monitor 27"
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.