- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | ZAD00033CZ |
Tablet • 8" dotykový displej (1280 × 800 bodů) • 8jádrový procesor MediaTek MT8768 • 4 GB operační paměti • 64 GB interní paměť • Vybraná výbava: slot pro paměťovou kartu • WiFi ac • Bluetooth 5.0 • 5MP zadní a 2MP přední kamery • USB Type-C • nanoSIM slot • GPS • baterie 5100 mAh • pouzdro Clear Case a fólie.
3 098 Kč
včetně DPH 21%108 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Operační systém: Android™ 13
Procesor: MediaTek MT8768 (8C, 4x A53@2,2GHz + 4x A53@1,6GHz)
Paměť: 4GB integrovaná LPDDR4x
Pevný disk: 64GB eMMC 5.1
Rozšiřitelná paměť: microSD karta (až 128GB, FAT32; 1TB, exFAT)
Čtečka paměťových karet: slot na microSD
Displej: dotykový 8" HD (1280x800) ADS 350 nitů, Anti-Fingerprint
Grafická karta: integrovaná GPU IMG PowerVR GE8320
Audio: 2x reproduktor; 1x mikrofon
Fotoaparát: přední 2MP/zadní 5MP
Senzory:
• akcelerometr (G)
• okolní světlo (ALS)
Bezdrátová komunikace:
• WLAN + Bluetooth (11ac 1x1 + BT5.0)
• GPS
Baterie: integrovaná 5100mAh
Napájení: 5V/2A
Porty:
• 1x USB-C® 2.0 (podpora přenosu dat a nabíjení)
• 1x slot na microSD kartu
• 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Barva: šedá (Arctic Grey)
Rozměry: 197,97x119,82x8,95mm bez kamery
Hmotnost: cca 320g
Balené příslušenství: průhledné pouzdro + fólie
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 20,3 cm (8") |
| Rozlišení displeje | 1280 x 800 px |
| Jas displeje | 350 cd/m² |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Typ HD rozlišení | HD |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | MediaTek |
| Typ procesoru | Mediatek |
| Model procesoru | MT8768 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,2 GHz |
| Takt procesoru | 1,6 GHz |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 4 GB |
| Typ vnitřní paměti | LPDDR4x-SDRAM |
| Úložná média | |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 64 GB |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1 TB |
| Ukládací médium | eMMC |
| Grafika | |
| Rodina grafické karty | POwerVR |
| Grafická karta | PowerVR GE8320 |
| Zvuk | |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Počet mikrofonů | 1 |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 5 MP |
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 2 MP |
| Počítačová síť | |
| Mobilní síťové připojení | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WWAN | Není nainstalováno |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet konektorů USB 2.0 | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Vlastnosti telefonu | |
| Hlasový hovor | |
| Vzhled | |
| Formát | Tablet |
| Barva | Šedá |
| Název barvy | Arctic Grey |
| Typ zařízení | Mobilní tablet |
| Základní materiál | Plast |
| Výkon | |
| GPS | |
| GPS | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 13 |
| Baterie | |
| Včetně baterie | |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Kapacita baterie | 5100 mAh |
| Příkon | |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Výstupní napětí adaptétu | 5 V |
| Výstupní proud adaptéru | 2 A |
| Udržitelnost | |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 198 mm |
| Hloubka | 119,8 mm |
| Výška | 8,95 mm |
| Hmotnost | 320 g |
| Osvědčení | |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Certifikace | ErP Lot 6 ErP Lot 26 TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution) |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 95% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3048 m |
| Technické detaily | |
| Obsah balení | Clear Case + Film |