- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | ZAAM0160PL |
Tablet • Úhlopříčka displeje 10.61" • Barva šedá • Bluetooth • Operační systém Android • Paměť128 GB • Paměť RAM4 GB
6 599 Kč
včetně DPH 21%231 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.



Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) Snapdragon SDM680 (paměť RAM - 4 GB Typ zařízení - tablet plné velikosti Úhlopříčka obrazovky - 10,6" Počet vestavěných reproduktorů - 4 Vestavěná paměť - 128 GB Podporované paměťové karty - microSD Maximální video doba přehrávání - 12 h Rozlišení zadní kamery - 8 Mpix Přední kamera - Ano Připojení k mobilní síti - Ne)
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 26,9 cm (10.6") |
| Rozlišení displeje | 2000 x 1200 px |
| Typ panelu | IPS |
| Jas displeje | 400 cd/m² |
| Typ HD rozlišení | 2K |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | Qualcomm |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru | 680 |
| Takt procesoru | 1,9 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 4 GB |
| Typ vnitřní paměti | LPDDR4x-SDRAM |
| Maximální vnitřní paměť | 4 GB |
| Úložná média | |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1 TB |
| Ukládací médium | uMCP |
| Grafika | |
| Rodina grafické karty | Adreno |
| Grafická karta | Adreno 610 |
| Zvuk | |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 4 |
| Počet mikrofonů | 1 |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Výkon reproduktoru | 1 W |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 8 MP |
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 8 MP |
| Počítačová síť | |
| Mobilní síťové připojení | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WWAN | Není nainstalováno |
| Možnosti připojení | |
| Počet konektorů USB 2.0 | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Formát | Tablet |
| Barva | Šedá |
| Název barvy | Storm Grey |
| Typ zařízení | Mobilní tablet |
| Výkon | |
| GPS | |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| GPS | |
| Galileo | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Senzor přiblížení | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 12 |
| Baterie | |
| Včetně baterie | |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Kapacita baterie | 7500 mAh |
| Doba nabíjení baterie | 5 h |
| Doba v pohotovostním režimu | 672 h |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 12 h |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 60 h |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 14 h |
| Příkon | |
| Výstupní napětí adaptétu | 5 V |
| Výstupní proud adaptéru | 2 A |
| Udržitelnost | |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR, RoHS |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 251,2 mm |
| Hloubka | 158,8 mm |
| Výška | 7,45 mm |
| Hmotnost | 465 g |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 95% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3048 m |