- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Pro běžnou práci dostčující
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | ZA470012CZ |
tablet ; 10,1" ; 1280 x 800
3 084 Kč
včetně DPH 21%108 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 25,6 cm (10.1") |
| Rozlišení displeje | 1280 x 800 px |
| Technologie displeje | IPS |
| LED podsvícení | |
| Dotyková technologie | Vícedotekové |
| Jas displeje | 350 cd/m² |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Typ HD rozlišení | HD |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| Procesor | |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru | 210 |
| Takt procesoru | 1,3 GHz |
| Architektura profesoru | ARM Cortex-A7 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 2 GB |
| Typ vnitřní paměti | LPDDR3-SDRAM |
| Maximální vnitřní paměť | 2 GB |
| Úložná média | |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 16 GB |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Ukládací médium | eMCP |
| Grafika | |
| Rodina grafické karty | Adreno |
| Grafická karta | Adreno 304 |
| Zvuk | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Zadní kamera | |
| Rozlišení zadní kamery | 5 MP |
| Automatické ostření | |
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 2 MP |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.0 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů Micro-USB 2.0 | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| Výstup sluchátek | |
| Vzhled | |
| Formát | Tablet |
| Barva | Černá |
| Typ zařízení | Velký tablet |
| Certifikace RoHS | |
| Výkon | |
| GPS | |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Akcelerometr | |
| Gyroskop | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 8.1 |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Kapacita baterie | 4850 mAh |
| Doba nabíjení baterie | 5,5 h |
| Doba v pohotovostním režimu | 750 h |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 5 h |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 6 h |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 247 mm |
| Hloubka | 8,9 mm |
| Výška | 171 mm |
| Hmotnost | 530 g |
Pro: Pro běžnou práci dostčující
Pro: Pro běžnou práci dostčující
Máme ho krátce,zatím žádné nevýhody...
Máme ho krátce,zatím žádné nevýhody...
Pro: Pro děti není složitý
Pro: Pro děti není složitý
Prohlížíte si: Lenovo Tab E10, 2GB/16GB, Wi-Fi, černý
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.