- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | ZAB50077CZ |
Tablet s procesorem MediaTek Kompanio 1300T pro celou rodinu • Nabízí skvělou zábavu se zvukovou technologií Dolby Atmos (4 postranní reproduktory) • Dotykový 11,2" displej • 8 GB operační paměti • 256 GB interní paměť • WiFi ac • Bluetooth 5.1 • čtečka paměťových karet • Přední 8Mpx a zadní 13Mpx kamery • USB Type-C • baterie 8000 mAh • OS Android 12.
9 431 Kč
včetně DPH 21%330 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Disponuje krásným širokoúhlým 11,2" displejem s rozlišením 2560x1536 bodů), takže získáte skvělý obraz pro vaši zábavu. V kombinaci s OLED si užijete brilantní obraz v jakémkoliv světle a pod libovolným úhlem.
Díky technologiím Dolby Atmos a čtveřici kvalitních reproduktorů získáte ohromující prostorový zvuk, který dodá multimédiím s vysokým rozlišením tu pravou atmosféru. Hrajte hry a bavte se s úžasným zvukem tabletu Lenovo Tab P11 Pro 2nd Gen.
Tablet je vybaven výkonným procesorem MediaTek Kompanio 1300T, který společně s velkou operační pamětí 8 GB a výkonnou grafickou kartou umožňují plynulé procházení internetu, spouštění aplikací, přehrávání videa ve vysokém rozlišení a také hraní náročných her.
Získejte výhody baterie s kapacitou 8000 mAh, díky které tablet zvládne pracovat na jedno nabití nad 7 hodin.
Tablet se vyznačuje řadou multimediálních funkcí pro zábavu a volný čas. Jeho výbavu a výkon lze využít nejen pro hraní her a přehrávání multimédií. Nechybí 8 Mpx přední fotoaparát. Přítomný je i zadní 13 Mpx pro fotografie ve vysokém rozlišení s velmi dobrou kvalitou.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 28,4 cm (11.2") |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1536 px |
| Technologie displeje | OLED |
| Jas displeje | 420 cd/m² |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | MediaTek |
| Typ procesoru | Mediatek |
| Model procesoru | 1300T |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | LPDDR4x-SDRAM |
| Maximální vnitřní paměť | 8 GB |
| Úložná média | |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1000 GB |
| Ukládací médium | Flash |
| Grafika | |
| Rodina grafické karty | ARM |
| Grafická karta | Mali-G77 MC9 |
| Zvuk | |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 4 |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Výkon reproduktoru | 1 W |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 13 MP |
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 8 MP |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | |
| Vzhled | |
| Formát | Tablet |
| Barva | Šedá |
| Název barvy | Storm Grey |
| Typ zařízení | Velký tablet |
| Výkon | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Senzor přiblížení | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 12 |
| Baterie | |
| Včetně baterie | |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Kapacita baterie | 8000 mAh |
| Doba nabíjení baterie | 2,25 h |
| Doba v pohotovostním režimu | 700 h |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 14 h |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 69 h |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 9 h |
| Příkon | |
| Výstupní napětí adaptétu | 10 V |
| Výstupní proud adaptéru | 2 A |
| Udržitelnost | |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR, RoHS |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 263,7 mm |
| Hloubka | 166,7 mm |
| Výška | 6,8 mm |
| Hmotnost | 480 g |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 95% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3048 m |