- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | GXV0R48709 |
Záložní zdroj energie s kapacitou 10400 mAh; Vstup 5V/2A; 2 výstupní porty 5V/2.1A
1 514 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Lenovo Power Bank PA13000 GOLD
The Lenovo PA13000 Power Bank was built with safety and reliability in mind. Industry-leading components, combined with features like surge protection, and rigorous shock and vibration testing ensure that the Lenovo PA13000 Power Bank will never let you down.
In addition, its compact size and range of colours make it the perfect mobile companion for your phone, tablet, or other small electronic devices.
Color: Gold
Battery Type: Lithium
Connection Type: micro USB charge/ USB discharge
Material: plastic
Hardware Requirements: micro USB charge/ USB discharge
Packed Weight: 350g
Other Electrical Specifications: 13000mAh/3.7V 48.1Wh power consumption
Other Operating Environment: Temp.:0°+45°. Humidity: 20%~95%RH
Other Physical Specifications: size:140.5x63.7x21.6mm
Agency Approvals: CE
Included Accessory: Micro USB to USB cable
Shipment Group: power bank
•1 USB cable
•1 warranty
•1 UG
•1
Supported Operating Systems: OS Independent
| Vzhled | |
|---|---|
| Počet současně připojených zařízení | 1 |
| Barva | Zlato |
| Základní materiál | Plast |
| Kompatibilní nabíječka | Univerzální |
| Certifikace | CE |
| Výkon | |
| Zdroj nabíjení | USB |
| Typ baterie | Lithium |
| Kapacita baterie | 13000 mAh |
| Napětí baterie | 3,7 V |
| Kapacita baterie | 48,1 VAh |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Vstupní rozhraní | Micro-USB |
| Výstupní port USB A | 1 |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 45 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 95% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 140,5 mm |
| Hloubka | 63,7 mm |
| Výška | 21,6 mm |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 350 g |