LENOVO NTB ThinkBook 14 2-in-1 G5 21SQ0014CK - Péče o děti, zábava, hry a hračky
CASHBACK
Záruka 3 roky
LENOVO NTB ThinkBook 14 2-in-1 G5 21SQ0014CK
Značka: Lenovo
Dostupnost: skladem
Záruka: 3 roky
Produktový kód: 21SQ0014CK
LENOVO NTB ThinkBook 14 2-in-1 G5 - Ultra5 225U,14" WUXGA Touch,16GB,512SSD,FHD+IRcam,W11P
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Lenovo ThinkBook 14 2-in-1 G5 IAU
Operační systém: Windows® 11 Pro, česky / slovensky / anglicky
Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): (2/1)
Maximální velikost: 32GB DDR5-5600
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Sloty pevného disku: Dva sloty M.2 2280 PCIe® 4.0 x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ano
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Lesklý / Anti-fingerprint, 100% sRGB, Corning® Gorilla® Glass, Dotykový
Grafická karta: Integrovaná Intel Graphics 4-Cores iGPU
Audio: kodek Realtek® ALC3287; Stereo reproduktory, 2W x 2, Dolby Atmos Audio, Audio by HARMAN, mikrofon 2x, pole
Web kamera: FHD 1080p + IR Hybrid s privátní krytkou
Polohovací zařízení: TouchPad (Vícedotykový povrch Mylar® s povrchem podobným sklu bez tlačítek)
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: Ethernet (100/1000 M)
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.3)
Konektory USB:
• 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
• 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Vždy zapnuto
• 1x USB-C® (USB 10 Gbps / USB 3.2 Gen 2), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4
• 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Gb/s), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4
Další konektory:
• 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
• 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm)
• 1x čtečka microSD karet
• 1x RJ-45
Zabezpečení:
• Bezpečnostní čip TPM 2.0 Enabled
• Fyzický zámek Kensington® Nano Security Slot™, 2,5 x 6 mm
• IR kamera pro Windows® Hello (rozpoznání obličeje)
Baterie: Integrovaná 60Wh
Napájení: 65W USB-C® (3-pin)