- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Výhoda: rychlost Nevýhoda: ovládání - Android
Pro:
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | ZA6V0119CZ |
Tablet pro celou rodinu a skvělou zábavu se zvukovou technologií Dolby Atmos • Dotykový 10.1" HD displej 1280 x 800 bodů • 4GB operační paměti / 64GB interní paměť • WiFi ac, Bluetooth 5.0, LTE, GPS/Glonass • přední 5Mpx a zadní 8Mpx kamery • USB Type-C • baterie 5000mAh • OS Android
5 084 Kč
včetně DPH 21%178 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Operační systém: Android 10
Procesor - typ: MediaTek Helio P22T
Procesor - počet jader: 8C
Procesor - frekvence: 8x A53 @2.3GHz
Grafika: Integrated IMG PowerVR GE8320
Chipset: MediaTek SoC Platform
RAM [GB]: 4GB Soldered LPDDR4X-3200
Vnitřní paměť [GB]: 64GB eMMC
Paměťové karty: MicroSD (do 1TB, exFAT)
Displej: TDDI 400nits, 10-point Multi-touch
Úhlopříčka displeje [palce]: 10.1"
Rozlišení [pix]: HD (1280x800)
Konektivita:
WLAN + Bluetooth: 11a/b/g/n/ac, 1x1 + BT5.0
4G LTE
Single Nano-SIM & MicroSD Card Holder Tray
USB Type-C
3.5mm audio
Výbava:
•Fotoaparát: přední 5.0MP / zadní 8.0MP
•Mikrofon: 2x, Array
•VoiceCall
• A-GPS/ GPS/ Glonass
Baterie:
Typ baterie: integrovaná
Kapacita baterie [mAh]: 5000 mAh
Rozměry [mm]: 241.54 x 149.38 x 8.25
Hmotnost [g]: 420g
https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_Tablets/Tab_M10_HD_2nd_Gen?M=ZA6V0119CZ
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 25,6 cm (10.1") |
| Rozlišení displeje | 1280 x 800 px |
| Technologie displeje | IPS |
| Jas displeje | 400 cd/m² |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Hustota pixelů | 220 ppi |
| Typ HD rozlišení | HD |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | MediaTek |
| Typ procesoru | Mediatek |
| Model procesoru | Helio P22T |
| Takt procesoru | 2,3 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 4 GB |
| Typ vnitřní paměti | LPDDR4x-SDRAM |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Úložná média | |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 64 GB |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 256 GB |
| Ukládací médium | eMMC |
| Grafika | |
| Rodina grafické karty | Imagination Technologies |
| Grafická karta | IMG GE8320 |
| Zvuk | |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 8 MP |
| Automatické ostření | |
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 5 MP |
| Počítačová síť | |
| Mobilní síťové připojení | |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Standardy 4G | LTE |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Direct | |
| NFC | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet konektorů USB 2.0 | 1 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Typ dokovacího konektoru | Lenovo Pogo Pin |
| Vzhled | |
| Formát | Tablet |
| Barva | Šedá |
| Název barvy | Iron Grey |
| Typ zařízení | Velký tablet |
| Základní materiál | Kov |
| Certifikace | TÜV |
| Výkon | |
| GPS | |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | |
| GLONASS | |
| GPS | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Senzor přiblížení | |
| Elektronický kompas | |
| Podpora Google aplikací | Gmail,Google Chrome,Google Photos,Google Play |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 10 |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Doba nabíjení baterie | 4,5 h |
| Výdrž baterie (max.) | 9 h |
| Doba v pohotovostním režimu | 700 h |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 8 h |
| Příkon | |
| Výstupní napětí adaptétu | 5 V |
| Výstupní proud adaptéru | 2 A |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 241,5 mm |
| Hloubka | 149,4 mm |
| Výška | 8,25 mm |
| Hmotnost | 420 g |
| Technické detaily | |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
Výhoda: rychlost Nevýhoda: ovládání - Android
Pro:
Prohlížíte si: Lenovo M10 2nd Gen, 4GB/64GB, LTE
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.