Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 83E1000QPB |
přenosná herní konzole 22,4 cm (8.8") 512 GB Dotyková obrazovka Wi-Fi Černá • Platforma: Legion Go • Formát SSD: M.2 • Architektura profesoru: AMD Zen 4 • Barva: Černá • Technologie Gaming control: Analogový/digitální • Herní příslušenství: Směrový kříž • Displej: IPS • Úhlopříčka displeje: 22,4 cm (8.8") • Rozlišení displeje: 2560 x 1600 px • Typ paměťového média: SSD • Kapacita zabudované paměti: 512 GB • Rozhraní pro disky SSD: PCI Express 4.0 • Standardy Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax) •
17 327 Kč
včetně DPH 21%606 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Platforma | Legion Go |
| Formát SSD | M.2 |
| Architektura profesoru | AMD Zen 4 |
| Model procesoru | AMD Ryzen Z1 Extreme |
| Takt procesoru | 3300 MHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,1 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| Typ | AMD Radeon 780M |
| Vnitřní paměť | 16000 MB |
| Typ vnitřní paměti | LPDDR5x |
| Frekvence paměti | 7500 MHz |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Poskytovaný operační systém | Windows |
| Verze operačního systému | Windows 11 Home |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Technologie Gaming control | Analogový/digitální |
| Herní příslušenství | Směrový kříž |
| Vestavěný touchpad | |
| Analogové páčky | |
| Ovládání hlasitosti | Knoflíky |
| Materiál | Glass-filled (GF), ABS, Polykarbonát (PC) |
| Název barvy | Shadow black |
| Obrazovka | |
| Displej | IPS |
| Úhlopříčka displeje | 22,4 cm (8.8") |
| Dotyková obrazovka | |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1600 px |
| Jas displeje | 500 cd/m² |
| Poměr stran | 16:10 |
| Dotyková technologie | Vícedotekové |
| Typ panelu | IPS |
| Maximální rychlost obnovy | 144 Hz |
| Úložná média | |
| Typ paměťového média | SSD |
| Kapacita zabudované paměti | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Možnosti připojení | |
| HDMI | |
| USB port | |
| USB verze | USB4 Gen 2x2 |
| Konektor USB | USB typu C |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | |
| Multimédia | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Příkon | |
| Typ zdroje | USB/Baterie |
| Typ baterie | Vestavěný |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Kapacita baterie | 49,2 Wh |
| Výdrž baterie (max.) | 7,1 h |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 7,55 h |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| USB Power Delivery | |
| Verze USB Power Delivery | 3.0 |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 8 - 95% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 298,8 mm |
| Hloubka | 131 mm |
| Výška | 40,7 mm |
| Hmotnost | 854 g |
| Technické detaily | |
| Osvědčení o udržitelnosti | ErP |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | |