- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Vyhovuje požadavkum
Pro:
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 81X20074CK |
Konvertibilní notebook v kompaktním provedení pro pohodlné cestování • 6jádrový procesor AMD Ryzen 5 4500U (2.3GHz turbo 4GHz) • 8GB RAM DDR4 • dotykový 14" IPS Full HD displej • grafika AMD Radeon Graphics • disk 512GB SSD M.2 PCIe NVMe • bez mechaniky • Wi-Fi ac • Bluetooth 4.2 • operační systém Windows 10 Home
45 875 Kč
včetně DPH 21%1606 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Model: IdeaPad Flex 5 14ARE05
Operační systém: Windows 10 Home 64
Procesor: AMD Ryzen 5 4500U (6C / 6T, 2.3 / 4.0GHz, 3MB L2 / 8MB L3)
Paměť: 8 GB Soldered DDR4-3200
Počet slotů (celkem / Volné): 0/0
Maximální velikost: 8 GB
Pevný disk: 512 GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe
Optická mechanika: Ne
Displej: 14" FHD (1920x1080) IPS 250nits lesklý, dotykový
Dotykové pero: Ano (Lenovo Digital Pen)
Grafická karta: integrovaná AMD Radeon Graphics
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Web kamera: 720p
Čtečka otisku prstu: Ano(Touch Style)
Síť: bez ethernetu
Bezdrátová komunikace:
•WiFi (11ac, 2x2)
•Bluetooth 4.2
USB:
•1x USB Type-C (with the function of Power Delivery 3.0 only)
•2x USB 3.1 Type-A Gen 1 (one Always on)
Další konektory:
•HDMI 1.4b
•3.5mm (0.14inch) stereo audio / microphone combo jack (CTIA)
Čtečka paměťových karet: Ano 4v1 (MMC, SD, SDHC, SDXC)
Výdrž baterie: až 12 hodin
Baterie: Integrated 52.5Wh
Napájení: 65 W USB-C
Šasi: plast
Barva: Graphite Grey
Rozměry: 321,5 x 217,5 x 17,9-20,9 mm
Hmotnost: 1,5 kg
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Hybridní (2v1) |
| Barva | Grafit, Šedá |
| Formát | Konvertibilní (skládací) |
| Základní materiál | ABS (akrylonitril-butadien-styren), Plast, Polykarbonát |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Poměr stran | 16:9 |
| LED podsvícení | |
| Povrch displeje | Lesk |
| Jas displeje | 250 cd/m² |
| Barevný gamut | 45% |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Typ procesoru | AMD Ryzen 5 |
| Model procesoru | 4500U |
| Takt procesoru | 2,3 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 4 GHz |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 8 MB |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Formát paměti | Na základní desce |
| Maximální vnitřní paměť | 8 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express |
| Formát SSD | M.2 |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MMC,SD,SDHC,SDXC |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon Graphics |
| Zvuk | |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Zabudovaný subwoofer | |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Přední kamera | |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Kamera chránící soukromí | |
| Typ ochrany soukromí | Záslepka kamery |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Mobilní síťové připojení | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ antény | 2x2 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4b |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| USB Power Delivery | |
| Výkon | |
| Elektronický kompas | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Akcelerometr | |
| Gyroskop | |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | |
| Podsvícení klávesnice | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Kapacita baterie | 52,5 Wh |
| Výdrž baterie (max.) | 12 h |
| Rychlé nabíjení | |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Bezpečnost | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Ochrana heslem | |
| Ochrana heslem | HDD, Při zapnutí |
| Osvědčení | |
| Certifikace EPEAT | Silver |
| Certifikace Energy Star | |
| Certifikace RoHS | |
| Certifikace | ErP Lot3, NRCan Testing |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Šířka | 321,5 mm |
| Hloubka | 217,5 mm |
| Výška (čelní) | 1,79 cm |
| Výška (zadní) | 2,09 cm |
Vyhovuje požadavkum
Pro:
Vyhovuje požadavkum
Pro:
Vyhovuje požadavkum
Pro:
Vyhovuje požadavkum
Pro:
Prohlížíte si: Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05, Grey (81X20074CK)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.