Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | 4XD1C99223 |
Sluchátka s mikrofonem • Technologie propojení: Kabel • Doporučené použití: Car/Home office • Frekvence sluchátek: 20 - 20000 Hz • Délka kabelu: 2 m • Hmotnost: 237 g • Barva: Černá •
2 845 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Výkon | |
|---|---|
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Doporučené použití | Car/Home office |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Barva | Černá |
| Název barvy | Thunder Black |
| Ovládání hlasitosti | Tlačítko |
| Typ řídicí jednotky | Ovládací jednotka na kabelu |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Délka kabelu | 2 m |
| Barva kabelu | Černá |
| Certifikace | CB, FCC,ICES, CE, RCM, VCCI, KCC, EAC |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabel |
| USB konektivita | |
| USB konektor | USB typu C |
| Sluchátka | |
|---|---|
| Typ sluchátek | Na uši |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Impedance | 32 ohm |
| Citlivost sluchátek | 107 dB |
| Ovladač jednotky | 4 cm |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) | 3% |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Boom |
| Baterie | |
| Vstupní napětí (sluchátka) | 5 V |
| Vstupní proud (sluchátka) | 1 A |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 237 g |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 225 mm |
| Hloubka balení | 87 mm |
| Výška balení | 252 mm |