- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Boží monitor . Za mě nemám co dodat .
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 66A1GACBEU |
34" prohnutý herní monitor • rozlišení 3440 × 1440 • jas 350 cd/m2 • statický kontrast 3 000:1 • odezva 4 ms • obnovovací frekvence 144 Hz • Rozhraní: HDMI 2.0 • DP 1.2. Technologie: Low Blue Light • Flicker-Free • AMD FreeSync • rozbalené, 100% stav
9 506 Kč
včetně DPH 21%333 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 86,4 cm (34") |
| Rozlišení displeje | 3440 x 1440 px |
| Nativní poměr stran | 21:9 |
| Typ panelu | VA |
| Jas obrazovky (typický) | 350 cd/m² |
| Odezva | 6 ms |
| Typ HD rozlišení | UltraWide Quad HD |
| Typ podsvětlení | W-LED |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Podporované grafické rozlišení | 3440 x 1440 |
| Kontrastní poměr (typický) | 3000:1 |
| Dynamický kontrast | 3000000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 144 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| 3D kompatibilita | |
| Doba odezvy (extrémní) | 4 ms |
| Rozteč pixelů | 0,232 x 0,232 mm |
| Hustota pixelů | 109 ppi |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 79,7 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,4 cm |
| Barevný gamut | 72% |
| Výkon | |
| AMD FreeSync | |
| Podpora VESA Adaptive Sync | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Certifikace RoHS | |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| DVI port | |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Audio výstup | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Nastavení sklonu | |
| Úhel náklonu | -5 - 22° |
| On Screen Display (OSD) | |
| Počet OSD jazyků | 27 |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 43 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 8,1 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 808,6 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 260 mm |
| Výška (s podstavcem) | 411,8 mm |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 1,9 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 1,9 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1,78 cm |
| Údaje o balení | |
| Dodávané kabely | AC,DisplayPort |
| Šířka balení | 943 mm |
| Hloubka balení | 281 mm |
| Výška balení | 489 mm |
| Hmotnost včetně balení | 11,3 kg |
| Další charakteristiky | |
| Maximální spotřeba energie | 50 W |
| Bezpečnostní spínač | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Stručný návod | |
Boží monitor . Za mě nemám co dodat .
Prohlížíte si: Lenovo G34w-10 (66A1GACBEU)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.