- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Originální baterie s větší kapacitou. Životnost zatím nemohu posoudit, mám teprve 5. cyklus nabití.
Pro: Až 4 hodiny výdrže
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | 0A36302 |
3 504 Kč
včetně DPH 21%123 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
ThinkPad L410
ThinkPad L412
ThinkPad L420
ThinkPad L421
ThinkPad L430
ThinkPad L510
ThinkPad L512
ThinkPad L520
ThinkPad L530
ThinkPad T410/T410i
ThinkPad T420/T420i
ThinkPad T430/T430i
ThinkPad T510/T510i
ThinkPad T520/T520i
ThinkPad T530/T530i
ThinkPad W510
ThinkPad W520
ThinkPad W530
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Baterie |
| Barva | Černá |
| Certifikace | CE MARK,KC,PSE,UL,CUL,C-Tick,ACA |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Počet článků baterie | 6 |
| Kapacita baterie | 57 Wh |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 206,9 mm |
| Hloubka | 55,7 mm |
| Výška | 20,1 mm |
| Hmotnost | 340 g |
| Provozní podmínky | |
|---|---|
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 8 - 95% |
| Další charakteristiky | |
| Kompatibilní produkty | ThinkPad |
Originální baterie s větší kapacitou. Životnost zatím nemohu posoudit, mám teprve 5. cyklus nabití.
Pro: Až 4 hodiny výdrže
Stejná jako originál.
Spokojený po všech směrech
Pro: Splňuje očekávání a výdrž je dostačující cca 4 hod kancelářských prací a 2,5 hod multimedia
Mám ji krátce, tudíž těžko hodnotit. Nicméně dávám 100 procent, neboť je to baterie originál Lenovo.
;P
vybral jsem original pac s tema nahradama z ciny nemam dobre zkusenosti nic to nevydrzi a tak uzasne levne taky nejsoutakze original doporucuju
Pro: je to original takze vse je pro :D
Prohlížíte si: LENOVO baterie ThinkPad 70+, 6Cell, ThinkPad L430, L530, T430, T530, W530
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.