Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 4ZC7A08696 |
paměťový modul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 288-pin DIMM ECC • Komponent pro: PC/server • Vnitřní paměť: 8 GB • Rozložení paměti (moduly x velikost): 1 x 8 GB • Typ vnitřní paměti: DDR4 • Frekvence paměti: 2666 MHz • Formát paměti: 288-pin DIMM • ECC •
3 772 Kč
včetně DPH 21%132 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ vyrovnávací paměti | Unregistered (unbuffered) |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4 |
| Komponent pro | PC/server |
| Formát paměti | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| Frekvence paměti | 2666 MHz |
| Napětí paměti | 1.2 V |
| Kompatibilní produkty | ThinkSystem ST50 |