Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | GX40Q17227 |
Lenovo 15.6 Backpack B210 • brašna pro notebook o úhlopříčce až 15.6" • řada vnitřních prostro • uzavíratelný na zip • ramenní popruhy • poutko k přenášení • šedé provedení. •
419 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Maximální velikost obrazovky | 39,6 cm (15.6") |
| Typ krytu | Batoh |
| Materiál | Polyester |
| Hlavní barva produktu | Šedá |
| Kompatibilita značky | Jakékoliv značky |
| Přední kapsa | |
| Pásek přes rameno | |
| Množství | 1 |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 330 mm |
| Hloubka | 490 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hmotnost | 440 g |