Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Lenco |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | ls600wa |
gramofon • vestavený zesilovač • dva externí reproduktory • řemínkový pohon • 2 rychlosti (33/45 ot./min.) • Bluetooth • anti-skating • automatická ochrana jehly • úsporný režim • odnímatelný plastový kryt •
8 629 Kč
včetně DPH 21%302 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Gramofon s řemínkovým náhonem |
| Provoz | Manuální |
| Barva | Černá, Dřevo |
| Základní materiál | Kov, Dřevo |
| Materiál talíře | Hliník |
| Rychlosti gramofonu | 33,45 ot/min |
| Ovládání rozestupu | |
| Ovládání hlasitosti | Otočné |
| Vestavěný zesilovač | |
| Vestavěný předzesilovač pro gramofon | |
| Zabudované rádio | |
| Typ přenosky | Moving magnet (MMC) |
| MP3 přehrávač | |
| Autostop | |
| Bezpečnostní spínač | |
| Přenoska | |
| Automatické vracení přenosky | |
| Možnosti připojení | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Dosah bezdrátového připojení Bluetooth | 10 m |
| Reproduktory | |
|---|---|
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 60 W |
| Impedance | 4 ohm |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 9,73 kg |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 12,4 kg |
| Šířka balení | 470 mm |
| Hloubka balení | 410 mm |
| Výška balení | 400 mm |
| Obsah balení | |
| Obsahuje prašný filtr | |
| Dodávané kabely | AC, RCA |
| Návod na použití | |
| Reproduktor v balení | |
| Adaptér 45 ot/min | |
| Protiváha | |
| Technické detaily | |
| Záruční doba | 2 rok/roky |