LEGRAND UPS Keor SP 600VA/360W FR+IEC, bílá/černá - Vánoce
LEGRAND UPS Keor SP 600VA/360W FR+IEC, bílá/černá
Značka: Legrand
Dostupnost: skladem
Produktový kód: 310182
záložní zdroj (UPS) • záložní baterie 7 Ah • výkon 600 VA (činný výkon 360 W) • technologie Line interactive VI • výstupní napětí 230 V ± 10 % • 3barevná signalizace stavu UPS • interní AVR • USB port pro komunikaci s PC • zásuvky typu IEC • nabíjecí USB 1 A • rozměry 120 × 138 × 330 mm • hmotnost 5 kg •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
záložní zdroj (UPS)
• záložní baterie 7 Ah
• výkon 600 VA (činný výkon 360 W)
• technologie Line interactive VI
• výstupní napětí 230 V ± 10 %
• 3barevná signalizace stavu UPS
• interní AVR
• USB port pro komunikaci s PC
• zásuvky typu IEC
• nabíjecí USB 1 A
• rozměry 120 × 138 × 330 mm