Legrand UPS Keor PDU, 800VA/480W IEC - Dílna a Hobby
Legrand UPS Keor PDU, 800VA/480W IEC
Značka: Legrand
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 310331
Model Legrand UPS Keor PDU 800 VA představuje záložní zdroj energie s off-line technologií • Poskytuje činný výkon 480 W • je řízen CPU • Rozhraní: 8 x C13 • USB typu B pro monitoring UPS. •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Proč koupit
  • Výkonný UPS model
  • Snadné připojení přes USB ke sledování provozních dat
  • Systém upozornění na klíčové události
Připojí se přes USB
Se simulovanou sinusovou křivkou
Zobrazí alarmové stavy
  • Režim baterie
  • Slabá baterie
  • Přetížení
  • Porucha systému
  • Konec doby zálohování
Klíčové vlastnosti
  • PDU s 800 VA s off-line technologií
  • Činný výkon 480 W
  • Zobrazuje provozní režimy prostřednictvím inteligentní LED lišty
  • Rozhraní: 8 x C13, USB typu B pro monitoring UPS
  • Rozměry: 19" x 150mm x 2U