Legrand Keor SPE 1500VA/1200W - Vánoce
CASHBACK
Legrand Keor SPE 1500VA/1200W
Legrand Keor SPE 1500VA/1200W
Značka: Legrand
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 311069
Záložní zdroj • UPS • provedení: Tower/Rack • zdánlivý výkon VA: 1500 / činný výkon: 1200 W • výška v racku: 2U • topologie: Line-Interactive • fáze (vstup / výstup): 1:1 • komunikace: USB • RS232 • možnosti: EPO konektor • typ výstupu: IEC 13 (8 zásuvek) • vstupní zásuvka 10A IEC 320-C14 • Počet baterií: 3ks VRLA (přístup zepředu • možnost výměny za provozu) / 12V - 7Ah / doba nabíjení (0-90 %) - 4 hodiny. •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Legrand Keor SPE 1500VA/1200W
Hlavní přednosti
  • Konvertibilní systém
  • Široký rozsah vstupního napětí a frekvence
  • Vícebarevná stavová LED lišta
  • Vyměnitelná baterie za provozu
  • Studený start
  • RS232 & USB - SNMP slot
  • EPO
Plně konvertibilní
Umí odhalit poruchu
Baterie lze snadno vyměnit
Klíčové vlastnosti
  • Výkonný záložní zdroj
  • Provedení Tower/Rack
  • Zdánlivý výkon VA: 1500 / činný výkon: 1200 W
  • UPS má výšku v racku 2U
  • Topologie Line-Interactive
  • Fáze (vstup / výstup): 1:1
  • Počet baterií: 3ks VRLA (přístup zepředu, možnost výměny za provozu) / 12V - 7Ah / doba nabíjení (0-90 %) - 4 hodiny
  • Komunikační rozhraní: USB, RS232, EPO konektor; typ výstupu: IEC 13 (8 zásuvek), vstupní zásuvka 10A IEC 320-C14