Lanberg WF10-2309-10S - Péče o děti, zábava, hry a hračky
Lanberg WF10-2309-10S
Značka: Lanberg
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: WF10-2309-10S
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Vlastnosti
Kód mezinárodní ochrany (IP): IP20
Model: Nástěnný regál
Maximální nosnost: 20 kg
Barva: Šedá
Kapacita racku: 9U
Hmotnost a rozměry
Hloubka: 310 mm
Výška: 469 mm
Velikost: 25,4 cm (10")
Hmotnost: 7 kg
Šířka: 280 mm