Lanberg SC01-3504-10B, ATX 350/10, 19", 4U - Péče o děti, zábava, hry a hračky
TOP
NABíDKA
Lanberg SC01-3504-10B, ATX 350/10, 19
Lanberg SC01-3504-10B, ATX 350/10, 19", 4U
Značka: Lanberg
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: SC01-3504-10B
Skříň do 19" racku • výška 4U • hloubka 350 mm • funkční výška 155 mm • pro desky formátu: ATX • mATX • mini-ITX • držák pro až 6x HDD/SSD (1x HDD • 1x SSD a 1x HDD/SSD přímo ve skříni) • předinstalovaný 1x 120 mm ventilátor • pozice pro 2x 60 mm ventilátor • 7 pozic pro rozšiřující karty. •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Lanberg nástěnný rozvaděč
Společnost Lanberg se zabývá tvorbou síťových prvků pro nasazení v malých, středních i velkých podnicích a společnostech. Ta vám nyní přináší svou počítačovou skříň do 19" racku.
Její výška je 4U s hloubkou 350 mm a funkční výškou 155 mm. Podporuje základní desky formátu ATX, mATX a mini-ITX. Má předinstalovaný držák pro až 6x HDD/SSD nebo 1x HDD, 1x SSD a 1x HDD/SSD přímo ve skříni. Předinstalovaný je také 1x 120 mm ventilátor s možností osadit 2x 60 mm zadní pozici. Poskytuje 7 slotů pro rozšiřující karty.