Lanberg DSP2-1008-12V přepínač - Vánoce
Lanberg DSP2-1008-12V přepínač
Značka: Lanberg
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: DSP2-1008-12V
Pokud se zajímáte o počítače a elektronika • rádi máte doma moderní vybavení a hlídáte si každý detail • kupte si Switch Lanberg DSP2–1008–12V za nejlepší ceny. •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Počítačová síť
Podpora 10G: Ne
Technologie kabeláže Ethernetu - měď: 1000BASE-T
Automatické vyjednávání: Ano
Plně duplexní režim: Ano
Auto MDI/MDI-X: Ano
Síťové standardy: IEEE 802.3i
Příkon
Napájecí zdroj v ceně: Ano
Vzhled
Barva: Černá
LED indikátory: LAN
Hmotnost a rozměry
Výška: 28 mm
Šířka: 137 mm
Hloubka: 89 mm
Údaje o balení
AC adaptér: Ano
Stručný návod: Ano
Možnosti připojení
Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 8
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T): 0 - 40 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost: 0 - 85%
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 40 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): 0 - 85%
Funkce managementu
Typ přepínače: Nespravované
Přenos dat
Tabulka MAC adres: 4000 pol.