| Produktový kód: | RCSA240K40SN |
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Umístění přístroje | Stojací |
| Barva | Stříbrná |
| Uchycení dveří | Pravý |
| Oboustranné dveře | |
| Typ ovládání | Otočné |
| Vestavěný displej | |
| Materiál polic | Sklo |
| Zapuštěné rukojeti | |
| Výkon | |
| Vnitřní objem | 229 l |
| Celkový objem | 232 l |
| Klimatická třída | SN-ST |
| Minimální provozní teplota | 10 °C |
| Maximální provozní teplota | 38 °C |
| Třída hlukových emisí | C |
| Hlučnost | 38 dB |
| Ledovač | |
| Chladnička | |
| Čistá kapacita chladničky | 142 l |
| Chladicí systém | Statické |
| Typ lampy | LED |
| Počet přihrádek/košů chladničky | 3 |
| Počet zásuvek na zeleninu | 1 |
| Oboustranné dveře chladničky | 3 |
| Přihrádka na vajíčka | |
| Mrazák | |
|---|---|
| Umístění mrazáku | Spodní |
| Čistá kapacita mrazáku | 87 l |
| Mrazicí výkon | 4 kg/24h |
| Doba uložení při výpadku proudu | 13 h |
| Počet hvězdiček | 4* |
| Počet poliček/zásuvek v mrazáku | 2 |
| Čerstvá zóna | |
| Přihrádka Fresh Zone | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Roční spotřeba energie | 212 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 540 mm |
| Hloubka | 574 mm |
| Výška | 1528 mm |
| Hmotnost | 49,5 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 575 mm |
| Hloubka balení | 600 mm |
| Výška balení | 1585 mm |