| Produktový kód: | TF2215MC-B2 |
Dotykový monitor • Úhlopříčka displeje: 54,6 cm (21.5") • Jas displeje: 315 cd/m² • Typ HD rozlišení: Full HD • Barva: Černá • Kód mezinárodní ochrany (IP): IP65 • Dotyková technologie: Vícedotekové • Technologie dotykové obrazovky: PCT (projektovaný kapacitní systém) • Typ dotykové obrazovky: Víceuživatelský • Rozhraní upevnění panelu: 100 x 100 mm • Umístění / poloha: Horizontání/vertikální • Třída energetické účinnosti (SDR): F • Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: 19 kWh • Typ napájení: DC •
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
ProLite TF2215MC-B2
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 54,6 cm (21.5") |
| Jas displeje | 315 cd/m² |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Typ displeje | LED |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Technologie displeje | IPS |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Poměr stran | 16:9 |
| Odezva | 14 ms |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Rozteč pixelů | 0,24795 x 0,24795 mm |
| Rozsah vodorovného snímání | 31,4 - 82 kHz |
| Rozsah svislého snímání | 56 - 75 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Viditelá oblast displeje (horizonální x vertikální) | 476,064 x 267,786 mm |
| Oddělená H/V synchronizace | |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 54,6 cm |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP65 |
| Výkon | |
| Dotyková technologie | Vícedotekové |
| Technologie dotykové obrazovky | PCT (projektovaný kapacitní systém) |
| Typ dotykové obrazovky | Víceuživatelský |
| Počet současných doteků | 10 |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Počet OSD jazyků | 6 |
| Jazyk nabídky OSD | Německý, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština, Japonština |
| Kompatibilní s OmniTapps Multitouch | |
| HDCP | |
| Plug and Play | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Port USB Touch | |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Ergonomie | |
| Montovatelné na zeď | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Umístění / poloha | Horizontání/vertikální |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Příkon | |
| F | |
| 19 kWh | |
| Typ napájení | DC |
| Spotřeba elektrické energie | 19 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 1,2 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 1,2 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90% |